Puyo Puyo Tetris

Puyo Puyo Tetris

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: Sonic Team
Žánry: Puzzle
Příbuzné kategorie: Logické hry

Datum vydání zobrazit vše

6. února 2014 - PlayStation 3
6. února 2014 - Wii U
6. února 2014 - PlayStation Vita
6. února 2014 - Nintendo 3DS
4. prosince 2014 - Xbox One
30. června 2017 - PlayStation 4
30. června 2017 - Nintendo Switch

Popis hry

POZOR! Hra Puyo Puyo Tetris bude odemknuta na Steamu 27.02.2018, ale klíče posíláme již dnes.
Navíc do dne vydání se slevou 10 %!

 
Předobjednej si hru před premiérou a získáš navíc:

Exkluzivní wallpapery
AvataryDva...zobrazit více

POZOR! Hra Puyo Puyo Tetris bude odemknuta na Steamu 27.02.2018, ale klíče posíláme již dnes.
Navíc do dne vydání se slevou 10 %!

 
Předobjednej si hru před premiérou a získáš navíc:

Exkluzivní wallpapery
AvataryDva herní giganti se spojují v nové rychle laděné zábavné soutěživé hře, která není podobná žádné jiné. Hra má mnoho různých herních stylů, od single player režimů Adventure a Challenge, po arkádový režim pro čtyři hráče. Najdete zde spoustu odlišných stylů mezi Tetrisu a Puyo, dokonce i v herním obchodě, kde si hráči mohou odemykat nové postavy, nové obleky Puyos a Tetriminos, nové pozadí a mnohem více. Režim single player nabízí 10 unikátních aktů, každý s 10 úseky, které představují postavy ze světů Puyo Puyo a Tetris. Každý úsek obsahuje unikátní výzvy. Až 4 hráči v lokálním multiplayer režimu. V Puzzle League a Free Play režimu si hráči mohou zahrát online. Pro jednoho hráče je zde možnost si zahrát proti CPU v režimech Battle, nebo Endurace a vyzkoušet si výzvy pro jednoho hráče.

Rychlý přehled některých herních režimů:
Adventure – režim pro jednoho hráče nabízí 10 unikátních scén, z toho každá obsahuje 10 úrovní, ve kterých můžete hrát různými postavami ze světů Puyo Puyo a Tetris. Každý úsek obsahuje jedinečné výzvy, které budete muset překonat, abysto mohli vyhrát a pokračovat!
Multiplayer Arcade – až pro čtyři hráče v lokálním multiplayeru nabízí režim Multiplayer Arcade spoustu herních variant, které vzbudí ducha soutěživosti!

Versus:  Hráči soupeří proti sobě buďto v Puyo Puyo nebo v Tetrisu, aby bojovali v hádankové hře svého života.
Swap: Schopnosti hráčů jsou vystaveny největšímu testu, když  spolu soupeží na tabulích Puyo Puyo a Tetrisa, které se střídají tam a zpátky v určených časových intervalech.
Fusion: Opravdová hybridní hra, kde hráči soupeří s Puyosy a Tetriminy společně na stejné desce, takže abyste vyhráli, musíte přemýšlet rychle a efektivně.
Big Bang: Závod do cíle, ve kterém hráči spolu soupeří, aby co nejrychleji splnili unikátní výzvy.
Party: Hráči soupeří na Puyo nebo Tetrisových deskách, ale hádanky obsahují speciální položky, které při aktivování pomáhají hráči nebo poškozují jejich soupeře.


Online – Až 4 hráči najednou si mohou vyzkoušet své schopnosti v globálním měřítku v režimech Puzzle League a Free Play.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Puyo Puyo Tetris bych spíše řadil mezi horší hry ze série z pohledu kompetetivního hráče (avšak pro příležitostního je velice vhodná), ale jelikož je to jediná moderní hra ze série Puyo Puyo, kterou lze získat oficiálně a legálně a buďme si upřímní, Tetris Ultimate NENÍ dobrá hra, tak moc na výběr nemáme. Jak už jméno napovídá, hra je postavená na kombinaci puzzle her Tetris a Puyo Puyo. Tetris se hraje pomocí moderních pravidel (tudíž například hold mechanika je přítomná), Puyo Puyo se hraje dle pravidel Puyo Puyo Tsuu. Mimo obyčejného versus módu, kde si můžete vybrat, jestli chcete hrát Puyo Puyo, nebo Tetris proti vašemu kamarádovi, či umělé inteligenci, jsou přítomné další módy, jako například Swap mód, kde se pravidelně po určitém časovém intervalu mění herní plocha a s tím i hra, či Fusion mód, kde hrajete směsici obou her. Mimo klasické hry versus je také v nabídce příběhový režim, kde procházíte celkem 10 kapitol (z toho 3 jsou bonusové), kde vás ve hře doprovází nějaká postava poznávající ostatní postavy řešící nejrůznější problémy. Příběh sám sebe nebere vážně a žádný hluboký příběh nečekejte, spíše jde o směsici gagů a vtípků, u kterých se vám smích zadržet nepodaří. Celkově je tato hra velice vydařená, ale kvůli drobným mechanikám a chybám (například nekonečná nevyrovnanost daných dvou mödů v internetové hře) jí nemohu dát plných 5, ale pouze čtyři hvězdy.
09.09.2018
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.