Rage

Datum vydání zobrazit vše

4. října 2011 - PC
7. října 2011 - Xbox 360
7. října 2011 - PlayStation 3
2. února 2012 - Mac

Popis hry

Inovativní first-person střílečka RAGE je zasazená do nedaleké budoucnosti, zachycující dopadem asteroidu zpustošenou Zemi.
Jako hráč se ocitnete se v této pustině, abyste zjistili, že se lidstvo opět snaží dát dohromady navzdory silám nájezdných gangů, mutantů a Autoritě - despotické vládě, která má...zobrazit více

Inovativní first-person střílečka RAGE je zasazená do nedaleké budoucnosti, zachycující dopadem asteroidu zpustošenou Zemi.
Jako hráč se ocitnete se v této pustině, abyste zjistili, že se lidstvo opět snaží dát dohromady navzdory silám nájezdných gangů, mutantů a Autoritě - despotické vládě, která má zvláštní zájem zejména ve vás. Díky intenzivní first-person akci, soubojům ve vozech, rozsáhlému světu, a fantastické grafice, která je poháněna revoluční idTech 5 technologií, nabídne RAGE zcela revoluční zážitek z hraní.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Win XP SP3, Vista, Win 7
Processor: Intel Core 2 Duo or Equivalent AMD
Memory: 2GB
Hard Disk Space: 25GB
Video Card: GeForce 8800, Radeon HD 4200

Aktuální cena

Rage je příjemný mix starého s novým, obohacený o nějaké ty RPG prvky a vynikající grafiku. Tradiční hratelnost sice prošla několika změnami, ale v jádru je to pořád klasická Doomovka. Rage je zkrátka oslavou zběsilé akce a tedy i povinností pro fanoušky žánru
25.04.2017
Postapokalyptická FPS, která obsahuje spoustu možností a aktivit. Hra u některých hráčů nesklidila moc velký úspěch, ale podle mě ID Software udělali dobrou práci a já se při hraní této hry nenudil. Doporučuji všem.
23.04.2017
Ten svět mám rád. Animace nepřátel, když dostanou klackem po hlavě, závody, neotřelé zbraně. Škoda, že tu hru nedotáhli ještě o kousek dál. Mohla z toho být legenda.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 83%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
80 100
Screenshoty ze hry
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.