Raven Squad: Operation Hidden Dagger

Raven Squad: Operation Hidden Dagger

Vývojáři: Atomic Motion
Žánry: FPS, Real Time strategie

Datum vydání zobrazit vše

18. září 2009 - Xbox 360
18. září 2009 - PC

Popis hry

Raven Squad: Operation Hidden Dagger je zajímavý mix tradiční FPS s taktickou hrou ve stylu Jagged Aliance . Ve hře ovládáte dva týmy žoldnéřů v amazonské džungli. Každý z nich disponuje arzenálem různých zbraní a společně musí plnit zadané úkoly. Hráč si může libovolně přepínat strategický pohled shora...zobrazit více

Raven Squad: Operation Hidden Dagger je zajímavý mix tradiční FPS s taktickou hrou ve stylu Jagged Aliance . Ve hře ovládáte dva týmy žoldnéřů v amazonské džungli. Každý z nich disponuje arzenálem různých zbraní a společně musí plnit zadané úkoly. Hráč si může libovolně přepínat strategický pohled shora s náhledem na terén a postavy a akční first person pohled. Především správnou kombinací těchto režimů dosáhnete svého cíle a uspějete. Čeká Vás neustále se měnící počasí, nemilosrdní ozbrojenci okupující místní prostředí a úloha dostat se k havarovaného letadla a získat z něj neznámý objekt. Dostanete 8 vojáků rozdělených do dvou skupin, s nimiž budete taktizovat ve strategickém pohledu a i jejich přímo ovládat ve FPS pohledu. Jedině zvládnutí obou pohledů Vám umožní splnit úkol.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows 2000, XP

Processor: P IV 3Ghz / Athlon XP 3000+

Memory: 512MB RAM

Graphics: DirectX9 compatible graphics card with Pixel Shader 2.0 support and 128 MB RAM (ATI Radeon 9500 or better, NVidia GeForce 6 series or better)

DirectX®: DirectX 9.0C

Hard Drive: 2.1 GB available

Sound: DirectX compatible sound system

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.