Razed

Razed

Vydavatelé: PQube
Vývojáři: Warpfish Games
Žánry: Závodní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Závodní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

14. září 2018 - PC
14. září 2018 - Xbox One
14. září 2018 - Mac
15. října 2018 - PlayStation 4

Popis hry

Sprintujte skrz neonové dynamické úrovně nejrychleji tak dovedete, používejte takové dovednosti, jakými jsou dobíjení superrychlosti, megaskoky, driftování, dusání a bombardování. Vyhýbejte se překážkám,...zobrazit více

Sprintujte skrz neonové dynamické úrovně nejrychleji tak dovedete, používejte takové dovednosti, jakými jsou dobíjení superrychlosti, megaskoky, driftování, dusání a bombardování. Vyhýbejte se překážkám, odhalujte zkratky a stoupejte na žebříčků výsledků.

RAZED to je bleskově rychlá hra, hybrid plošinovky a závodní hry, ve které běžíme nejrychleji jak to jen jde skrze různorodé úrovně a snažíme se dorazit k východu v nejkratším možném čase. Pokud chceme nastavit nové rekordy. musíme využívat dovednosti, které hráči poskytují speciální boty, díky kterým nejen že dosahuje neskutečné rychlosti, ale také skáče do obrovské dálky anebo jen driftuje v zatáčkách. Tempo navíc udává rychlý, elektronický hudební doprovod.


NEKONEČNÁ ESCALACE

Sprint přes 60 dynamických úrovní roztažených na šesti jedinečných světěch, z nichž každý má unikátní vizuální styl, vlastnosti k odemčení a vzrušující souboje s bossy.


NAHOĎTE VLASTNÍ KURZ

Odbočte z nasatavené trasy a vydejte se svou cestou úrovněmi, abyste dosáhli zdánlivě nemožných časů a odemkli hodnosti S.


ONLINE ŽEBŘÍČKY

Vyzvěte svět! Stoupejte na tabuli výsledků nebo závoď te s přízraky přátel v asynchronní hře. 


TAJNÉ ÚROVNĚ

Využijte všechny své schopnosti, abyste zvládli nejnáročnější úrovně v RAZED.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.