Rebel Galaxy

Rebel Galaxy

Vydavatelé: Double Damage Games
Vývojáři: Double Damage Games
Žánry: Simulátory, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

20. října 2015 - PC
20. října 2015 - Mac
5. ledna 2016 - PlayStation 4
13. ledna 2016 - Xbox One

Popis hry

Rebel Galaxy je pirátská vesmírná adventura, od tvůrců Diaba a Torchlight, plná akčních soubojů, průzkumu, objevování, obchodů a vyjednávání s podivnými obyvateli na hraně známého vesmíru. Ve hře se dostanete do role velitele vesmírné lodi, který se plaví vesmírem a zkoumá podivné jevy, bojuje s piráty,...zobrazit více

Rebel Galaxy je pirátská vesmírná adventura, od tvůrců Diaba a Torchlight, plná akčních soubojů, průzkumu, objevování, obchodů a vyjednávání s podivnými obyvateli na hraně známého vesmíru. Ve hře se dostanete do role velitele vesmírné lodi, který se plaví vesmírem a zkoumá podivné jevy, bojuje s piráty, těží materiály a komunikuje s místními. Všechny souboje se budou navíc odehrávat v reálném čase.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP,Windows Vista,Windows 7,Windows 8, Windows 10
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.4 GHz, AMD Athlon™ X2 2.8 GHz, or higher
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Shader Model 3.0, 512MB VRam
DirectX: Verze 9.0b
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX 9.0c-compatible, 16-bit

Aktuální cena

Skvělá hra na oddechovou zábavu. Hra neobsahuje multiplayer, takže ve více lidech si nezahrajete. Hra to však kompenzuje širokými možnostmi a prvky. Občas je menu a nabídky trochu matoucí a nevíte, která bije, ale kdo má rád strategie se v tom určitě neztratí.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.