Remember Me

Remember Me

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: Dontnod Entertainment
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

4. června 2013 - PlayStation Network
5. června 2013 - PlayStation 3
7. června 2013 - PC
7. června 2013 - Xbox 360
20. srpna 2013 - Xbox Live Arcade

Popis hry

Objednejte si na Xzone tuto hru a dostanete k ní na Xzone češtinu. Vznik překladu sponzoroval náš obchod ve spolupráci se Cenegou Czech. Překlad si můžete stáhnout zde.

Příběh Nilin, která žije v Neo-Paříži v roce 2084 a živí se tím, že krade lidem vzpomínky - a je v tom dobrá. Jenže vše se zvrtne a...zobrazit více

Objednejte si na Xzone tuto hru a dostanete k ní na Xzone češtinu. Vznik překladu sponzoroval náš obchod ve spolupráci se Cenegou Czech. Překlad si můžete stáhnout zde.

Příběh Nilin, která žije v Neo-Paříži v roce 2084 a živí se tím, že krade lidem vzpomínky - a je v tom dobrá. Jenže vše se zvrtne a Nilin zjišťuje, že o vlastní vzpomínky přišla a nyní přišel čas využít své lovecké schopnosti, dojít si pro vysvětlení a hlavně ztracený obsah vlastní paměti. Veškerá manipulace s myšlenkami je možná pomocí Sen-Sen implantátu, který umožňuje manipulaci s pamětí. Implantáty vyrábí megakorporace Memoreyes a díky tomu samozřejmě zaujímá klíčovou pozici na trhu. Hlavní hrdinka se po své nehodě přidává k odbojové skupině Errorists, která má za cíl zlikvidovat Memoreyes a jejich kontrolu nad společností. Hra pro fanoušky Deus Ex!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows Vista®/XP, Windows 7, Windows 8
Processor:Intel® CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD Athlon™ X2 2.8 Ghz or better
Memory:2 GB RAM
Graphics:NVIDIA® GeForce® 8800GTS or better, ATI Radeon™ HD 3850 or better
Hard Drive:9 GB HD space
Sound:Standard audio device
Other Requirements:Broadband Internet connection

Aktuální cena

Hra, která si přeje, aby si ji všichni pamatovali, ale ve skutečnosti na ni každý zapomněl. Možná trochu neprávem. Ona je totiž vážně dobrá. Přináší originální svět, kde si lidi čistí hlavu od nepříjemných vzpomínek a naopak si nahrávají ty hezké do deníčku. Tahle hra si vyzkoušela některé mechaniky, které jsme nakonec mohli vidět dotažené ve hře Life is Strange. Hra jako taková je jinak klasická hopsačka s Hack and Slash prvky. Jen si hráč musel stavět vlastní komba a to mohl obýt pro některé na obtíž nebo dokonce odrazující prvek.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.