Renoir

Renoir

Vývojáři: Soulbound Games
Žánry: Indie, Plošinovky, Puzzle, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

16. listopadu 2016 - PC

Popis hry

Renoir je logická plošinovka inspirovaná klasickými filmy noir ze 40. let. Detektiv James Renoir má poslední šanci vyřešit ďábelsky obtížnou... záležitost jeho vlastní vraždu.

James Renoir byl policajtem sloužícím...zobrazit více

Renoir je logická plošinovka inspirovaná klasickými filmy noir ze 40. let. Detektiv James Renoir má poslední šanci vyřešit ďábelsky obtížnou... záležitost jeho vlastní vraždu.

James Renoir byl policajtem sloužícím na hlavním komisařství prosáknutém násilí a zločinem metropole. Chapadla mafiánské rodiny dosáhla i na radnici a na nejvyšší vládní úroveň. Policie je zcela ochromena zkorumpovanými politiky, policisté jsou bezmocní v boji proti nekontrolovatelně šířícímu se zlu a jsou jen pěšáci ve skutečné mocenské hře.

Vypadá to, že nový mladý politik vše změní, jmenuje Renoira vyšetřovatelem a vše vypadá dobře. V důsledku toho se Renoir dostává do lepší společnosti a potkává ženu svých snů.

Nicméně když zdá se, že vše směřuje k lepším, dva výstřely změní jeho svět. Teď mu záleží pouze na vyřešení tohoto případu – opírajíc o studený náhrobní kamen si uvědomuje, že mu patří tělo, které je uloženo v hrobě…

Jak Duch Renoir má jedinečnou schopnost, která mu umožňuje ovládat nedaleké duchy a využití je k řešení hádanek. Na stezce spravedlnosti však musí našlapovat opatrně, za každou cenu musí unikat světlu. V podobě ducha musí znovuzískat paměť a dostat se na stopu vrahovi. Bude potřeba projít jeho poslední kroky, které učinil jako živý.

Vlastnosti

Černo-bílá kriminálka při použití Unreal Engine 4
Akční plašinovka s prvky logických her, inspirována hollywoodskými filmy noir
Převezmi kontrolu nad fantomy a použít je k řešení hádanek
Tajemná vražda, která je popsána pomocí filmových efektů a komiksových prvků

© 2016 1C Company. Developed by Black Wing Foundation. All rights reserved.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7 / 8.1 / 10
Procesor: Intel Core i3 or equivalent
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX650 Ti or equivalent
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 3 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.