Resident Evil 7: biohazard

Resident Evil 7: biohazard

Vydavatelé: Capcom
Vývojáři: Capcom
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

24. ledna 2017 - PC
24. ledna 2017 - PlayStation 4
24. ledna 2017 - Xbox One

Popis hry

Sedmý Resident Evil se vrací ke svým hororovým počátkům a hodlá do žánru vnést čerstvý závan strašidelného teroru. Hra se bude odehrávat po událostech šestého dílu na venkovské americké farmě v Luisianě, kde budete prozkoumávat tajemství a hrůzy rozlehlého panství.

Pro získání instalačního klíče prosím...zobrazit více

Sedmý Resident Evil se vrací ke svým hororovým počátkům a hodlá do žánru vnést čerstvý závan strašidelného teroru. Hra se bude odehrávat po událostech šestého dílu na venkovské americké farmě v Luisianě, kde budete prozkoumávat tajemství a hrůzy rozlehlého panství.

Pro získání instalačního klíče prosím postupujte dle návodu v krabičce. Klíč z krabičky zadejte na stránkách nobox.cz.

STRAŠIDELNÝ DŮM
Hra se odehrává na zlověstně tiché plantáži v městečku Dulvey v Luisianě. Zde se seznámíte s rodinou Bakerů, včetně zdánlivě nezvěstného Jacka a Marguerite. Nikdo o nich již dlouhou dobu neslyšel a tak začínají vznikat různé fámy a dohady o tom, co se v jejich rodinném sídle stalo.

ZNEPOKOJIVĚ REALISTICKÝ ZÁŽITEK
Sedmý Resi přichází poprvé v sérii s pohledem z vlastních očí. Tradiční hratelnost kombinující průzkum, hádanky, akci a děsuplnou atmosféru ovšem zůstává přesně taková, jako před dvaceti lety. Tentokrát ale až v nepříjemně realistickém a osobním provedení, které vám nažene husí kůži i na místech, o kterých jste neměli ani tušení.

NÁVRAT KE KOŘENŮM
Kromě hutné atmosféry a hádanek se vrací také klasický inventář s omezeným počtem slotů. Musíte si tedy dobře rozmyslet, co u sebe budete nosit. Hlavně nezapomeňte na zelené bylinky! Při průzkumu temných chodeb a skrytých zákoutí se budou více než hodit.

ZÁHADNÁ ŽENA
Na plantáži se nepravidelně vyskytuje vyděšená mladá žena, zřejmě jménem Mia. Kdo to je? Proč ji Marguerite Baker unesla?

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)
Procesor: Intel® Core™ i5-4460, 2.70GHz or AMD FX™-6300 or better
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 24 GB volného místa
Zvuková karta: DirectSound compatible (must support DirectX® 9.0c or higher)
Dodatečné poznámky: Hardware specification target 1080P/30FPS. May require reduction in Texture Quality settings or turning Texture streaming to OFF due to high VRAM requirements. *Internet connection required for game activation.

Aktuální cena

Návrat ku koreňom sa podľa mňa podaril. Pohľad z prvej osoby je zo začiatku trochu zvláštny ale rýchlo sa na to da zvyknúť a ešte viac to umocňuje atmosféru. Veľké plus je podpora VR na PS4.
08.11.2017
U mě nejlepší horror hru 2017 než Outlast 2.Resident evil zvolil first person a opravdu se jim to povedlo.
18.10.2017
Opravdu mě překvapilo že tento Resident bude ve first personu, ale dopadlo to opravdu skvělě!
01.05.2017
Skvělý návrat starých dobrých Residentů. Líbí se mi na ní, že ne všechny jumpscary jsou naskriptované tudíž nemůžete vždy vědět co vás čeká. Napříč levely řešíte také různé hádanky. Propracované boss fighty se zajímavým konceptem. Nejvíce se mi však na hře líbíl příběh, dobrá dějová zápletka a ke konci fantastický zvrat, který odrovnal snad každého. Doporučuji si zahrát za ten příběh to stojí.
20.04.2017
Uplne o niecom inom co doteraz bolo zo serie Resident Evil. Hry s prvkami survival mode ma bavia a toto im ozaj vyslo. Pri hrani som mal dobre nalozene v gatiach. Horor tomu ozaj nechyba
20.04.2017
Super hra veľmi podobná hello neigbour. Skvelá atmosféra a jumpscary. Hral som ešte len demo a ani som ho nedohral lebo som sa už v menu strašne bál. Odporúčam.
17.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 91%
Moje hodnocení
Hodnocení kritiků
88 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.