Ride 2

Ride 2

Vývojáři: Milestone S.r.l.
Žánry: Závodní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Závodní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

7. října 2016 - PC
14. února 2017 - Xbox One
14. února 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Vítejte v chrámu motorek. Vítejte v jediné digitální garáži, ve které budete moct objevovat, přetvářet a zkoušet ty nejrychlejší, nejikoničtější a nejoriginálnější motorky na světě.

PLEJÁDA STROJŮ
Najdete zde přes 200 motorek, na kterých si užijete nával adrenalinu v žilách a postavíte se těm nejobávanějším...zobrazit více

Vítejte v chrámu motorek. Vítejte v jediné digitální garáži, ve které budete moct objevovat, přetvářet a zkoušet ty nejrychlejší, nejikoničtější a nejoriginálnější motorky na světě.

PLEJÁDA STROJŮ
Najdete zde přes 200 motorek, na kterých si užijete nával adrenalinu v žilách a postavíte se těm nejobávanějším zákrutám se zápalem a smělostí profesionálního závodníka. Usednete za řídítka nejen silniček, ale také celé řady krosek, naháčů a dalších typů. Získejte je všechny a vytvořte si vlastní osobní stáj. 

TRATĚ PO CELÉM SVĚTĚ
RIDE 2 obsahuje tratě z těch nejdivočejších a nejnapínavějších závodů všech dob. Country, City, GP, Road, Motard a Drag... postavte se na start těch nejnáročnějších silnic a s každým zaskřípěním pneumatik za sebou zanechte otisk gumy. Je tu přes 30 tratí včetně legendárních okruhů jako třeba Nürburgring Nordschleife.

MOŽNOSTI ÚPRAVY
Vylepšete svou motorku v 5 hlavních oblastech: motor, brzdy a závěsy, kola, převodovka, vzhled. Máte k dispozici více než 20 různých modifikací, včetně zcela nové závodní převodovky, která umožňuje instalaci aerodynamického krytu ze skelné vaty určeného přímo pro ty nejextrémnější závody.

HERNÍ REŽIMY
12 režimů pro dlouhotrvající a především zábavný herní zážitek. Vrhněte se na královnu tratí Nürburgring, závoďte v typickém motokrosovém stylu, projeďte klikaté tratě, skoky, parabolické zatáčky a soutěžte ve speciálním slalomu mezi dopravními kužely. Ale pozor! Jestliže budete chtít porazit své protivníky, musíte být opravdu rychlí a přesní, protože jakmile vyjedete, čas se nezastaví!

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows® 7 SP1 / Windows® 8 / Windows® 8.1 / Windows® 10
Procesor: Intel i5 2500K 3.3GHz / AMD Phenom II X4 850 or equivalent
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GT 640 / Radeon HD 6670 1GB*
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 33 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible
Dodatečné poznámky: *Laptop versions of graphics cards may work but are not officially supported.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 59%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
60 100
Screenshoty ze hry
Související hry
zobrazit vše
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.