Rig n Roll

Rig n Roll

Vývojáři: SoftLab-NSK
Žánry: Simulátory, Závodní

Datum vydání zobrazit vše

27. listopadu 2009 - PC

Popis hry

Hráči se ujmou role mladého muže, který v roce 2014 přijíždí do Kalifornie, aby následoval svůj sen o ovládnutí tamních silnic a trhu s kamionovou přepravou. Jsou tu míle dálnic k ovládnutí a města a městečka k...zobrazit více

Hráči se ujmou role mladého muže, který v roce 2014 přijíždí do Kalifornie, aby následoval svůj sen o ovládnutí tamních silnic a trhu s kamionovou přepravou. Jsou tu míle dálnic k ovládnutí a města a městečka k navštívení v průběhu jeho kariéry největšího kamioňáka zdejších dálnic. Rig’n’Roll je pokračování proslulé série Hard Truck. Tentokrát je herní svět podstatně živější. Hráči můžou prohánět silné tahače po tisících mil reálných kalifornských silnic, navštívit města od San Franciska až po San Diego, od San Jose po Los Angeles. Rig’n’Roll přináší hráčům ultimátní zážitek řízení kamionu, jejich interiéry, úplně novou fyziku a působivou 3D grafiku a spoustou dalších novinek.

Budete se snažit předehnat vaše konkurenty v přepravě nákladů na čas nebo se můžete zúčastnit i závodů tahačů, abyste ukázali vaše profesní dovednosti, čímž dostávají do ruky příležitost vylepšit svoje hodnocení a autoritu mezi ostatními řidiči. Rig’n’Roll také dává hráčům šanci otestovat jejich manažerské dovednosti, protože budou muset vybudovat jejich vlastní přepravní společnosti. Budou najímat personál i ostatní řidiče, aby pro ně pracovali, až budou rozšiřovat byznys a likvidovat konkurenci na trhu přepravy. Kromě toho, že jde o nejpřesnější a nejinovativnější simulátor řízení náklaďáku vůbec, Rig’n’Roll pohltí hráče v napínavém příběhu s neočekávaným závěrem, budou získávat nové přátele a bojovat s nelítostnými protivníky, aby odhalili konspiraci, která otestuje jejich dovednosti na úplný limit.

Hlavní vlastnosti:

Autentické modely známých tahačů - Freightliner, Peterbilt, Kenworth, Sterling a Western Star.
Přes 12 000 mil kalifornských cest, včetně hlavních dálnic.
Přes 40 kalifornských měst jako San Diego, San Francisko a Los Angeles.
Závody tahačů, doručování zásilek, ekonomická simulace a napínavý příběh.

(c) 2010 1C Company. Vyrobilo Softlab-NSK. Všechna práva vyhrazena.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows 2000/XP/Vista/7
Processor: Intel Pentium 4 2,4 GHz
RAM: 1.0 Gb
Video Card: NVIDIA GeForce 5700 or ATI Radeon X800 with 128 Mb, DirectX 9.0 compatible
Audio Card: DirectX 9.0 compatible
HDD: 10 GB free space
Direct X®: 9.0с

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.