Rising Storm

Datum vydání zobrazit vše

30. května 2013 - PC

Popis hry

OBSAHUJE VEŠKERÝ OBSAH RED ORCHESTRA 2!

Rising Storm jej další hrou v cenami ověnčené sérii Red Orchestra. Výbornou hratelnost, inovativní funkce a realistické audio a grafiku v RO2 už znáte - Rising Storm tohle všechno přenese na bojiště v Pacifiku a přidává ještě více funkcí, nové úrovně, nové zbraně...zobrazit více

OBSAHUJE VEŠKERÝ OBSAH RED ORCHESTRA 2!

Rising Storm jej další hrou v cenami ověnčené sérii Red Orchestra. Výbornou hratelnost, inovativní funkce a realistické audio a grafiku v RO2 už znáte - Rising Storm tohle všechno přenese na bojiště v Pacifiku a přidává ještě více funkcí, nové úrovně, nové zbraně a nové frakce. Hra umožní hráči bojovat na proslulých místech známého tažení po ostrovech v Pacifiku od roku 1942 do roku 1945 jako US Army a Marine Corps v bitvách proti Japonskému císařství a speciálním jednotkám námořních výsadkářů. Hráč se zúčastní útoků na plážích, bojů v džungli, nočních bojů tělo na tělo a dalších událostí na Guadalcanalu, Iwo Jima, Saipanu a dalších proslulých bojištích. Hráč si může vybrat, za jakou stranu bude hrát - Američany nebo Japonce - rozdávající si to v online multiplayeru až pro 64 hráčů.
 
Rising Storm také představuje úplně nový typ hry v sérii - nesymetrické bojiště. Američané mají nepopiratelnou palebnou převahu díky jejich poloautomatickým puškám, plně automatickým zbraním a zničujícím plamenometům. Japonci tohle všechno vyvažují díky herním prvkům simulujícím jejich odvahu, divokost a mistrovské zacházení s vybavením. Jejich minomety jim dovolují zasypat nepřítele nepřímou palbou kdekoliv na mapě. Z granátů můžete vytvořit nástražná zařízení proti nepozorným vojákům. Japonci také přikládají velkou důležitost boji zblízka díky bajonetům na téměr každé zbrani - všetně kulometů a samopalů. Jejich banzai výpady ochromí nepřátele, čímž jim ztíží opětovat palbu a umožní přiblížení a použití bajonetů a katan.
 
Hlavní vlastosti:
 

Multiplayerové bitvy obrovských rozměrů v Pacifiku: Zúčastněte se brutálních bojů v Pacifiku online s až 64 hráči najednou.
Proslulé bitvy: Prožijte proslulé bitvy na Iwo Jima, Saipanu a Guadalcanalu, když se americká armáda pokoušela vyčistit ostrovy v Pacifiku od Japonských vojáků.
Nesymetrická hratelnost: Každá ze stran konfliktu má vlastní historické sady zbraní a každá nabízí unikátní možnosti hry, daleko od čehokoliv, co jste kdy viděli v jiných střílečkách. Americká palebná síla je nahrazována japonskou divokostí a záludnostmi jako banzai útoky, pasti, nechvalně známými minomety a spoustou dalšího. To všechno vytváří unikátní herní zážitek, který nenajdete nikde jinde.
Přepracovaná výzbroj druhé světové války: Veškerá funkcionalita zbraní, kterou od RO očekáváte, se vrátila - skutečná balistika, průraznost střel, dýchání, nastavitelná mířidla, střílení od boku, zpětný ráz zraně a spousta dalšího vytváří výzbroj jaká nemá obdoby. K tomu přibylo přes 20 nových zbraní jako zničující plamenomet a přenosný minomet.
Morálka: Psychický stav vašeho vojáka hraje větší roli než kdy dřív. Banzai útoky japonskách vojáků mají silný dopad na morálku Američanů, čímž jim komplikují opětování palby a umožňují tak dostat se japoncům blíž. Američané můžou naopak využít jejich palebnou sílu k ochromení nepřítele a získání převahy!
Bonusový obsah: Všechen multiplayerový obsah z Red Orchestra 2 obsahuje Rising Storm jako bonus zdarma. Bojujte v Pacifiku a na Východní frontě kdykoliv, ve stejné hře a přes stejný vyhledávač serverů. Zjistěte, za co získala Red Orchestra 2 ocenění Multiplayerová FPS PC hráčů roku 2011!
Plná podpora modifikací a Steam Workshop: Stáhněte si úžasný existující komunitní obsah nebo si zkuste vytvořit vlastní mapy díky modovacímu SDK, případně vytvořte celé modifikace pro Rising Storm nebo Red Orchestra 2.
Neustálé sledování statistik a hráčova vývoje: Vytrvalost je to, co pohání hráče, aby pokračoval ve hraní. Zvyšuj si hodnost, získávej achievementy, vylepšuj si schopnosti a staň se hrdinou!

 
 
 
Rising Storm© 2013-14 by Tripwire Interactive. Red Orchestra© 2006-2014 by Tripwire Interactive. Rising Storm® a Red Orchestra® jsou registrované ochranné známky Tripwire Interactive v USA a v ostatních zemích. Všechna práva vyhrazena.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.