Rocksmith

Rocksmith

Vydavatelé: Ubisoft Entertainment
Vývojáři: Ubisoft San Fransisico
Žánry: Hudební
Příbuzné kategorie: Hry pro dívky, Hudební hry

Datum vydání zobrazit vše

18. října 2011 - PlayStation 3
18. října 2011 - Xbox 360
16. října 2012 - PC

Popis hry

Nic není z plastu, nic není umělé.
Přinášíme skutečný kytarový zážitek do hudebních her. Po připojení nástroje budete rozvíjet skutečné dovednosti a skutečné styly a budete hrát zcela reálnou hudbu. Hra se automaticky přizpůsobí vašim schopnostem a díky inovativnímu designu se hudba stane vizuálně intuitivní....zobrazit více

Nic není z plastu, nic není umělé.
Přinášíme skutečný kytarový zážitek do hudebních her. Po připojení nástroje budete rozvíjet skutečné dovednosti a skutečné styly a budete hrát zcela reálnou hudbu. Hra se automaticky přizpůsobí vašim schopnostem a díky inovativnímu designu se hudba stane vizuálně intuitivní. Rocksmith bude bavit zkušené hudebníky i ty, kteří v životě kytaru v ruce nedrželi. Díky jednotlivým minihrám si budete procvičovat jednotlivé dovednosti. Na výběr bude široká škála písní různých stylů.
A tím vším vás provede naprosto skutečná kytara. Hraní na opravdovou kytaru se nevyrovná nic kromě Rocksmith. *Když říkáme jakákoli kytara, myslíme jakoukoli kytaru. *Úprava obtížnosti v reálném čase: od začátečníka po rockovou hvězdu! *Hromada hitů. *Vždy existuje způsob, jak rozvíjet kytarové schopnosti a překonávat obtíže. *Proměňte svou televizi nebo počítač v zesilovač! The Rocksmith™ Real Tone Cable není obsahem.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows Vista, Windows 7

Processor:2.0 GHz Intel® Core™2 Duo E4400 or 2.0 GHz AMD Athlon™ 64 X2 3800+

Memory:2 GB RAM

Graphics:256 MB DirectX 9 / NVIDIA® GeForce® 8600 GT or ATI Radeon™ HD 2600 XT

DirectX®:9.0

Hard Drive:12 GB HD space

Sound:DirectX 9.0c-compliant

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.