RollerCoaster Tycoon 2

RollerCoaster Tycoon 2

Vydavatelé: Atari, Infogrames
Vývojáři: Chris Sawyer
Žánry: Strategické, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

15. října 2002 - PC

Popis hry

Slavného herního návrháře a tvůrce těch nejlepších simulačních her – Chrise Sawyera, zná snad každý. Po svém prvotním hitu Transport Tycoon mu učarovaly horské dráhy a vrhl se tedy na vytváření simulátoru zábavních parků, které jsou na horských drahách založené. Na hráče tak čeká komplexní hra, která...zobrazit více

Slavného herního návrháře a tvůrce těch nejlepších simulačních her – Chrise Sawyera, zná snad každý. Po svém prvotním hitu Transport Tycoon mu učarovaly horské dráhy a vrhl se tedy na vytváření simulátoru zábavních parků, které jsou na horských drahách založené. Na hráče tak čeká komplexní hra, která myslí na všechny představitelné detaily, které při tvorbě a řízení zábavního parku mohou jeho majitele potkat.

Do začátku hráč získá základní prostředky. Tento rozpočet musí využít na kompletní rozjezd parku. Dále mu je přidělen časový limit a samozřejmě plocha, na které může stavět. Začátek je prakticky tou nejdůležitější fází hry. Pokud hráč podcení některou důležitou součást parku a nezbydou mu na ni peníze, pravděpodobně již nestihne splnit daný časový limit – pokud se vůbec vyhrabe z dluhů. Po počáteční investici do základního vybavení parku je totiž zapotřebí park dále rozvíjet a k tomu účelu slouží peníze vybrané ze vstupného. Není proto od věci, postavit vstupní bránu s pokladnami, aby bylo možné vstupné vůbec vybírat.

Mimo rozvíjení a zlepšování atrakcí a služeb – záchody, občerstvení a další, je třeba park propagovat v médiích. Tím ke vstupu hráč přiláká další návštěvníky a zajistí si tak opět lepší a větší výdělky. Jelikož byl Chris Sawyer vždy puntičkář a vše měl propracované do nejmenšího detailu, tak ve hře velmi záleží na detailech. Stačí, aby návštěvník odcházel nespokojen, dá to vědět známým a příště přijde o to méně lidí. Samozřejmě tento jev funguje i opačně. Pochvalné recenze jsou cílem majitele parku a nejlépe poslouží k nalákání dalších zákazníků.

Rollercoaster Tycoon 2 znamená pro hráče hodiny zábavy a také nespočet výzev v podobě nových lokací, časových limitů a finančních stropů.

zdroj: https://stahnu.cz/simulatory/rollercoaster-tycoon-2

Aktuální cena

To samé jako první díl, jen více atrakcí a nová prostředí. Je tedy vlatně lepší si rovnou raději zahrát tento díl a první s klidem už vynechat.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.