Rome: Total War - Barbarian Invasion

Rome: Total War - Barbarian Invasion

Vydavatelé: Activision, Sega
Vývojáři: The Creative Assembly
Žánry: Taktické strategie, Tahové strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

27. září 2005 - Mac
27. září 2005 - PC

Popis hry

Datadisk Barbarian Invasion představuje novou kampaň a to v době, kdy stojí Říše před téměř nezvládnutelným úkolem. Zastavit nájezdy barbarských hord a ustát vnitřní politické rozbroje. Přesouváme se o 350 let dopředu, do roku 363 n.l., kdy se Římská říše rozpadá. Aby nebylo problémů málo, přidává se...zobrazit více

Datadisk Barbarian Invasion představuje novou kampaň a to v době, kdy stojí Říše před téměř nezvládnutelným úkolem. Zastavit nájezdy barbarských hord a ustát vnitřní politické rozbroje. Přesouváme se o 350 let dopředu, do roku 363 n.l., kdy se Římská říše rozpadá. Aby nebylo problémů málo, přidává se také obnovená hrozba ze strany Perské říše. Naštěstí nemusíte hrát nevyhnutelně za Římany! Barbarian Invasion přidává 10 nových národů za které můžete hrát a několik dalších se kterými se budete mít možnost potkat během hry. Každý z těchto národů má armádu složenou ze specifických jednotek a od toho se odvíjí strategie používaná při bitvě. Frankové mají například obávané bojovníky vyzbrojené vrhacími sekyrami, Hunové jsou skvělí na koni a Peršané jsou jediný národ, který používá v bitvě slony. - Barbarské hordy - barbarské národy mohou masově ustupovat před nájezdníky a opustit místo kde žili. Když ztratí národ své poslední sídliště, celá populace se můževydat hledat nová území.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Jo tohle je jiná. Není mnoho her, které by se odehrávali právě v tomto velice bujném období historie lidstva. Masivní rozlohu Říma, který systematicky podléhá nájezdům národů z vnějších hranic, bylo jen velmi obtížné jakkoliv ubránit (o převratech uvnitř ani nemluvě). Vzrušující byla i mechanika rozpuštění města a vyjetí s celým národem někam dál. Ve výsledku je toto rozšíření velmi dobré a není tedy divu, že Creative Assembly přišli před nějakým tím rokem s Atillou.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.