Rome: Total War

Rome: Total War

Vývojáři: The Creative Assembly
Žánry: Taktické strategie, Tahové strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

20. září 2004 - Mac
20. září 2004 - PC

Popis hry

Total War Rome, úspěšné pokračování Medieval: Total War. Tentokrát se hra přesunula do období starověkého Říma, kde budete bojovat s ostatními národy o dominantní postavení v Evropě.

Hra se ovládá vcelku jednoduše. Na mapě herního světa stylem tahů spravujete města a provincie vámi obsazené. Budujete...zobrazit více

Total War Rome, úspěšné pokračování Medieval: Total War. Tentokrát se hra přesunula do období starověkého Říma, kde budete bojovat s ostatními národy o dominantní postavení v Evropě.

Hra se ovládá vcelku jednoduše. Na mapě herního světa stylem tahů spravujete města a provincie vámi obsazené. Budujete budovy ve městech a trénujete jednotky v kasárnách. Až jich máte víc, můžete je poslat na nepřítele. Jakmile se vaše jednotky střetnou s nepřáteli, hra se po krátkém loadingu přenese do RTS módu, ve kterém z výšky ovládáte vaše jednotky.

Aktuální cena

Velice dobrá hra, pro mě jedna z nepovedenějších her v sérii Total War. Vcelku hra nabízí to samé co ostatní díly, ale příběh je zasazen do období starověkého Říma. Takže pokud patříte mezi fanoušky této doby, tuhle hru by jste si rozhodně neměli nechat ujít.
02.10.2017
Zasazení do antické doby a spousta národů z téhle dělalo ultimátní kousek. Nabízel zbraně a bojové jednotky, které už pak moderněji zasazené hry mít nemohly (logicky). Škoda, že člověk po čase prokoukl skripty umělé inteligence a principy dobývání měst (všechna byla na jedno brdo a měnila se jen velikost). Pak se hra stala až příliš snadnou a šlo už jen o to si odkroutit zbylý počet tahů do konce hry.
24.04.2017
Dobre spravocaná stratégia, odporúčam pre nováčikov. Veľmi dobrý SP a mód skirmish je len ako +
17.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.