Sacred

Sacred

Vývojáři: Ascaron Entertainment
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

1. ledna 2004 - Mac
1. ledna 2004 - PC
1. ledna 2009 - Linux

Popis hry

Stín zla padl na království Ancarie. Nastal čas hrdinů - čas vydat se na výpravu do nebezpečného světa SACRED.Světa, který je plný elfů, goblinů, orků a dalších tajemných ras, světa, v němž ostří vašich zbraní zrudne krví nepřátel a vzduch bude prosycen všudypřítomnou magií! RPG, jaké tu dosud nebylo,...zobrazit více

Stín zla padl na království Ancarie. Nastal čas hrdinů - čas vydat se na výpravu do nebezpečného světa SACRED.Světa, který je plný elfů, goblinů, orků a dalších tajemných ras, světa, v němž ostří vašich zbraní zrudne krví nepřátel a vzduch bude prosycen všudypřítomnou magií! RPG, jaké tu dosud nebylo, a navíc v kompletním vydání! Zapomeňte na své běžné každodenní starosti a ponořte se do lákavých hlubin příběhu světa Sacred!

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Dobrá kopíračka Diabla kde si můžete zahrát za mnoho postav dobrý svou vedlejší questy které za hlavným příbehem potkáte mraky.
22.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.