Saints Row IV

Saints Row IV

Vydavatelé: Deep Silver
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

20. srpna 2013 - PC
23. srpna 2013 - PlayStation 3
12. září 2013 - Xbox 360
20. ledna 2015 - Xbox One
20. ledna 2015 - PlayStation 4

Popis hry

Hra je v Commander in Chief Edition. Obsahuje navíc: oblečení Strýčka Sama, Merica kanón a Orlí tryskáč.

Příběh hry navazuje přímo na třetí díl a točí se opět kolem starých známých Saints. Statut těchto fialových gangsterů bude na nejvyšší možné úrovni - budou vůdci svobodného světa, šéf Saints byl...zobrazit více

Hra je v Commander in Chief Edition. Obsahuje navíc: oblečení Strýčka Sama, Merica kanón a Orlí tryskáč.

Příběh hry navazuje přímo na třetí díl a točí se opět kolem starých známých Saints. Statut těchto fialových gangsterů bude na nejvyšší možné úrovni - budou vůdci svobodného světa, šéf Saints byl totiž zvolen prezidentem USA a všechno je tak ještě mnohem šílenější, než tomu bylo ve trojce.Jako twist máme slíbenou katastrofickou invazi mimozemšťanů, kteří Saints teleportovali do bizarní simulace Steelportu. Tam jsou superhrdinské schopnosti na denním pořádku a vaším cílem bude se z téhle potrhlé simulace dostat.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista (x86 or x64)
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 | AMD Athlon II x3
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GTX 260 | AMD Radeon HD 5800 series
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 10 GB volného místa

Aktuální cena

Strašně ujetá hra dělající si srandu snad ze všeho. Vaše postava má super schopnosti což hru hodně oživí. Máte taky k dispozici netradiční zbraně (např. Dubstep gun atd.) Oblíbil sem si také herní soundtrack a grafika taky není špatná. Příběh je skvělý, ale po dohrání už nemáte chuť to hrát znova + vedlejší questy se začnou časem opakovat a začnou vás nudit. Jinak není na škodu si tu hru vyzkoušet někoho to třeba chytne.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.