Sang-Froid - Tales of Werewolves

Sang-Froid - Tales of Werewolves

Vydavatelé: Artifice Studio
Vývojáři: Artifice Studio
Žánry: Strategické, Indie, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

5. dubna 2013 - PC

Popis hry

Sang-Froid: Tales of Werewolves kombinuje akci a strategii unikátním způsobem. Přenese vás do epické lidové pohádky, jejímž spoluautorem je populární kanadský autor Bryan Perro (Amos Daragon, Wariwulf), a ve které se dva znesváření bratři musí přenést přes svoji rozdílnost a zachránit jejich sestru,...zobrazit více

Sang-Froid: Tales of Werewolves kombinuje akci a strategii unikátním způsobem. Přenese vás do epické lidové pohádky, jejímž spoluautorem je populární kanadský autor Bryan Perro (Amos Daragon, Wariwulf), a ve které se dva znesváření bratři musí přenést přes svoji rozdílnost a zachránit jejich sestru, kterou pronásleduje sám ďábel!
 
Tentokrát bohužel nebude pro záchranu stačit jen hrubá síla, protože vaši nepřátelé jsou podstatně silnější než vy. Jen vaše dovednosti a schopnost kombinovat důmyslné pasti a připravovat smrtící přepadení vám dají šanci znovu vidět východ slunce nad vaším zamrzlým kouskem lesa...
 
 
Hlavní vlastnosti:

Plánujte vaši taktiku! Využijte denního světla, abyste zaplnili váš les spoustou různých druhů smrtících pastí.
Lovte vaše nepřátele! Až padne noc, využijte větru a nalákejte ďábelská stvoření pomocí návnady do vašich pastí... Ale mějte se na pozoru! Musíte být pořád ve střehu, abyste se naopak vy nestali kořistí pro netvory, které stopujete!
Bojujte jako hrdinové! Jakmile se nějaký netvor dostane přes vaše pasti, teprve začnou krušné časy! Nejdřív je zkuste postřílet vaší spolehlivou mušketou a pak ty, kteří přežili, dorazte vaší sekerou! Dostatek akce a krveprolití zaručen!
Využijte strach jako vaši výhodu! Všechny mechaniky hry se točí kolem inovativního konceptu Fear Factor, který dělá ze schopnosti zastrašit nepřátele vaši nejlepší zbraň. Například můžete využít oheň k vystrašení vlků a rozehnání jejich smečky.
Upravte si svoji postavu! Vyberte si jednoho ze dvou bratrů OCarrollů a vylepšete jeho postavu s využitím systému dovedností jako v RPG.
Objevujte bohatý svět! Ponořte se do Kanady v 19. století, kde se legendy střetávají s historií ve světě plném tradicí a divů. Nakupujte historické zbraně a předměty, bojujte s mýtickými netvory a odhalte pravdu o vlkodlacích...

 
 
SANG-FROID - TALES OF WEREWOLVES © 2013 Artifice Studio inc. Všechna práva vyhrazena. SANG-FROID - TALES OF WEREWOLVES a logo SANG-FROID jsou registrované obchodní známky.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS:Windows XP, Vista or 7
Processor:dual-core
Memory:2 GB RAM
Graphics:nVidia GeForce 9 series or better or ATI HD4000 series or better.
DirectX®:9.0c
Hard Drive:4 GB HD space
Additional:This game requires a monitor that supports a 1280X720 @ 60hrz (32 bits) resolution.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.