Datum vydání zobrazit vše

4. června 2014 - PC

Popis hry

Na začátku hry se stanete řidičem limuzíny, která převáží dítě do školy. Důležité je dojet bezpečně a včas. Postupně se začnou další rodiče vyptávat na to, zda byste mohli i jejich děti vozit do školy. Pro vás to bude znamenat splnění dalších náročných požadavků, na které postupně vaše auto nebude stačit....zobrazit více

Na začátku hry se stanete řidičem limuzíny, která převáží dítě do školy. Důležité je dojet bezpečně a včas. Postupně se začnou další rodiče vyptávat na to, zda byste mohli i jejich děti vozit do školy. Pro vás to bude znamenat splnění dalších náročných požadavků, na které postupně vaše auto nebude stačit. A tak koupíte jiný vůz, jehož vlastnosti jsou pro daný účel dostatečné.Hra obsahuje 60 různorodých úrovní a celkem 5 typů vozidel, z nichž jedno je dokonce školní autobus. Před každou úrovní si vyberete přesně ten dopravní prostředek, který splní požadavky na náročné úkoly úrovně. Vyberete-li si například autobus, jste schopni najednou převézt velké množství dětí, na druhou stranu je autobus pomalý a drahý. Některé úrovně nabízí dokonce možnost ovládat dvě vozidla současně.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8
Procesor: 1.5 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: DirectX9 3D compatible graphic card with 128 MB RAM
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 100 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 65%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
n/a 100
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.