Secret Files 2: Puritas Cordis

Secret Files 2: Puritas Cordis

Vydavatelé: Deep Silver
Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

8. května 2009 - Wii
8. května 2009 - Nintendo DS
8. května 2009 - PC

Popis hry

Máme tu pokračování úspěšné adventury Secret Files: Tunguska. Opět se setkáte s Ninou Kalenkowovou a jejím bývalým přítelem Maxem Gruberem. Oba se ale nachází každý na jiném místě planety. Nina se chystá na dovolenou na luxusní zaoceánské jachtě a Max se prodírá někde v hustém pralese indonéské džungle....zobrazit více

Máme tu pokračování úspěšné adventury Secret Files: Tunguska. Opět se setkáte s Ninou Kalenkowovou a jejím bývalým přítelem Maxem Gruberem. Oba se ale nachází každý na jiném místě planety. Nina se chystá na dovolenou na luxusní zaoceánské jachtě a Max se prodírá někde v hustém pralese indonéské džungle. Oba je spojuje jméno Puritas Cordis, jméno jedné tajné společnosti, která má na svědomí nedávnou přírodní katastrofu. Začíná nyní boj s časem, zda se jim podaří zabránit největší světové katastrofě. Hlavní rysy: Pokračování skvělé agentury s kouzelnou grafikou a animacemi. Možnost vyzkoušet si vést 4 postavy. Napínavý příběh jako vystřižený z knižní předlohy. Ovládací prvky usnadňují a zpříjemňují zážitek ze hry.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows 2000/XP/Vista
Processor: Pentium III or 100% compatible processor
Memory: 256 MB RAM
Graphics: DirectX® 9 compatible AGP or PCI Express video card (at least 32 MB)
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 2 GB hard disk space
Sound: DirectX® 9 compatible 16 bit sound card (optional)

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.