Secret Files: Tunguska

Secret Files: Tunguska

Žánry: Point-and-click, Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

30. října 2006 - PC
30. června 2010 - Nintendo DS
30. června 2010 - Wii

Popis hry

Sibiř 1908, oblast Tunguzka. Obrovská exploze neznámého původu spustila ohnivé inferno a nechala po sobě jen smrt a zkázu. O sto let později už sotva někdo něco ví o téhle záhadné katastrofě. Ani Nina Kalenkova - dokud její otec náhle beze stop nezmizí. Byl vědec unesen tajemnými postavami v černých...zobrazit více

Sibiř 1908, oblast Tunguzka. Obrovská exploze neznámého původu spustila ohnivé inferno a nechala po sobě jen smrt a zkázu. O sto let později už sotva někdo něco ví o téhle záhadné katastrofě. Ani Nina Kalenkova - dokud její otec náhle beze stop nezmizí. Byl vědec unesen tajemnými postavami v černých róbách? Doprovoďte Ninu a jejího přítele Maxe na úchvatné dobrodružné výpravě kolem světa. Sledujte stopu únosců vedoucí po pradávných tajných stezkách ke zřícenině hradu v Irsku, na horkem rozpálenou Kubu nebo až na konec transsibiřské magistrály. Zjistíte, že se hraje o mnohem víc než o jeden lidský život. Riskujte a vyřešte přísně utajenou Tunguzskou záhadu!

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows
Processor: 500 MHz Intel Pentium III or AMD Equivalent CPU
Memory: 128 MB RAM
Graphics: 16 MB DirectX compatible graphics card
Hard Drive: 2 GB hard disk space
Sound: DirectX compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 66%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
65 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.