Secret Weapons Over Normandy

Secret Weapons Over Normandy

Vývojáři: Totally Games
Žánry: Simulátory
Příbuzné kategorie: Závodní hry, Simulátory

Datum vydání zobrazit vše

18. listopadu 2003 - PlayStation 2
18. listopadu 2003 - Xbox
18. listopadu 2003 - PC

Popis hry

Secret Weapons Over Normandy je arkádový letecký simulátor ze druhé světové války od Totally Games, tvůrců série vesmírných simulátorů ze světa Star Wars. Hráč se zhostí role pilota Jamese Chase, jenž je přidělen k tajné elitní eskadře královského letectva, která plní úkoly na různých bojištích po celém...zobrazit více

Secret Weapons Over Normandy je arkádový letecký simulátor ze druhé světové války od Totally Games, tvůrců série vesmírných simulátorů ze světa Star Wars. Hráč se zhostí role pilota Jamese Chase, jenž je přidělen k tajné elitní eskadře královského letectva, která plní úkoly na různých bojištích po celém světě. Hlavním protivníkem této eskadry bude elitní jednotka německé Luftwaffe, zvaná Nemesis.

Hlavní kampaň hry začíná evakuací spojeneckých vojsk z pláží u Dunkerque, dále pokračuje několika bitvami v Pacifiku, severní Africe a Indočíně, a následně je přenesena do Normandie. Náplň misí zahrnuje většinu bojových činností leteckých stíhačů - dogfighty, sestřelování bombardérů, ničení/obrana pozemních cílů a nechybí ani ovládání pozemního protiletadlového kanónu.

Hráč si může do jisté míry vybírat s jakým letadlem misi absolvuje. K dispozici je přes 20 strojů, z nichž některé jsou dostupné až v pozdějších fázích hry. Mezi misemi lze letadla vylepšovat, např. výkonnějším motorem nebo ničivějšími zbraněmi. Ovládání letadel je vyřešeno zjednodušenou formou, a tudíž je hra přístupná i hráčům, kteří nemají zkušenosti s leteckými simulátory.

zdroj: Davas96

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Výborná letecká hra s 15 hlavnými misemi + vedlejšími které mají příběh a můžeme si vybrat jakým letadlem poletíme, ale taky nemusíme být v koptitu letadla,ale za kulometem.
16.11.2017
Když dohrajete všechny mise dostanete X-wing a TIE Fight ze Star Wars.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.