Sega Rally Championship

Sega Rally Championship

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: United Games Artists, AM5, AM3
Žánry: Závodní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Závodní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

1. října 1994 - Sega Saturn
1. října 1994 - Game Boy Advance
1. října 1994 - Arcade
1. října 1994 - PlayStation 2
1. října 1994 - PC
1. října 1994 - N-Gage

Popis hry

Zažijte rally závody. Přejděte zatáčkami, blátem, bahnem, a předveďte nějaké skoky. Pokud chcete být mistrem v rally musíte předvídat přetáčení, maximalizovat schopnosti Vašeho vozidla a ovládat jedinečnou fyziku off-road závodění. Vylepšená 3D polygonové grafika dodává vzrušení z arkádového závodění....zobrazit více

Zažijte rally závody. Přejděte zatáčkami, blátem, bahnem, a předveďte nějaké skoky. Pokud chcete být mistrem v rally musíte předvídat přetáčení, maximalizovat schopnosti Vašeho vozidla a ovládat jedinečnou fyziku off-road závodění. Vylepšená 3D polygonové grafika dodává vzrušení z arkádového závodění. Akce jeden na jednoho. Čtyři náročné tratě (poušť, les, hory a bonusová trať na březích jezera). Šest jedinečných rally vozidel vyzbrojených rychlostí a trakcí pro zvládnutí off-road závodních nebezpečí. Možnost vytvořit a uložit si až čtyři nová vozidla 2 různé závodní perspektivy na výběr.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.