Sengoku

Sengoku

Vydavatelé: SNK
Vývojáři: SNK
Žánry: Hack and slash, Bojové
Příbuzné kategorie: Bojové hry, Sportovní hry

Datum vydání zobrazit vše

12. února 1991 - Sega CD
12. února 1991 - Super Famicom
12. února 1991 - Neo Geo AES
12. února 1991 - Arcade
12. února 1991 - Neo Geo MVS

Popis hry

Japonsko, rok 1467. Právě začíná období válčících států. Nadvláda šogunátu Ašikaga se hroutí a mnoho významných rodů cítí možnost vlastního mocenského vzestupu. Ujímáte vedení nad jedním z těchto rodů, který dovedete buď ke zničení, nebo ke slávě. Cílem je získání titulu šóguna a znovusjednocení Japonska....zobrazit více

Japonsko, rok 1467. Právě začíná období válčících států. Nadvláda šogunátu Ašikaga se hroutí a mnoho významných rodů cítí možnost vlastního mocenského vzestupu. Ujímáte vedení nad jedním z těchto rodů, který dovedete buď ke zničení, nebo ke slávě. Cílem je získání titulu šóguna a znovusjednocení Japonska. Stačí získat jen něco o málo více, než polovinu země, což je úkol, na jehož splnění budete mít necelých sto let herního času. K dobrému výsledku vám může dopomoct, krom klasických prostředků, třeba výcvik tajné armády ninjů, či dobré vztahy s cizinci z Portugalska a Nizozemí.
Sengoku je strategie podobná jiným titulům od studia Paradox, například Crusader Kings či Europa Universalis. Hra má propracovanou především diplomacii a obchod, válčení je zde oproti jiným titulům od Paradoxu velmi zjednodušeno, zřejmě i proto Sengoku je přístupné hráčům již od dvanácti let.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP, Vista, 7
Processor: Intel® Pentium® IV 2.4 GHz or AMD 3500+
Memory: 2 Gb RAM
Hard Disk Space: 2 GB Available HDD Space
Video Card: NVIDIA® GeForce 8800 or ATI Radeon® X1900
DirectX®: 9.0c
Sound: Direct X-compatible sound card

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.