Seven: The Days Long Gone

Seven: The Days Long Gone

Vydavatelé: IMGN.PRO
Vývojáři: Fool's Theory
Žánry: Indie, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

během 2017 - PC

Popis hry

SEVEN: The Days Long Gone. "He? Kde že jsem se tady vzal? No sakra, to není žádná záhada. Přišel jsem k těm strážím venku a slušně se jich zeptal, jestli si náš milovanej císař Drugun celý písmo svatý náhodou nevycucal z prstu, když seděl na hajzlu. Voni se smáli a smáli, pak mě zmlátili a hodili dovnitř....zobrazit více

SEVEN: The Days Long Gone. "He? Kde že jsem se tady vzal? No sakra, to není žádná záhada. Přišel jsem k těm strážím venku a slušně se jich zeptal, jestli si náš milovanej císař Drugun celý písmo svatý náhodou nevycucal z prstu, když seděl na hajzlu. Voni se smáli a smáli, pak mě zmlátili a hodili dovnitř. Mně to přijde celkem spravedlivý. Páč víte co? Hehe. Ten tlustoprd Drugun nejni jedinej, kdo v těch budovách něco hledá..."
Takhle začíná příběh hry Seven. V roli osamělého poutníka, který cestuje říší Vetrall, budete neustále čelit její krutosti a rozpolcené povaze. Apokalypsa, která se odehrála před mnoha staletími, nesmetla z povrchu světa vše. Lidství, nebo to, co z něj zbylo, se pomalu zotavilo, ale tvář a stav tohoto nového světa už zdaleka nejsou takové jako dříve. V této nové realitě se období temna neustále proplétá s prastarou pokročilou technologií a těm, kteří měli to štěstí – nebo tu smůlu –, že přežili, život rozhodně nijak neulehčuje.

V izometrickém RPG s názvem Seven, které se inspirovalo hrou Thief, budou mít hráči možnost volně prozkoumávat sandboxový svět říše Vetrall. Tento titul, zasazený do postapokalyptického prostředí položí nové základy žánru izometrických RPG. Klasickou hratelnost kompletně přetváří schopnost hlavního hrdiny, který může pomocí parkuru volně překonávat překážky libovolné výšky, a to jak horizontálně, tak vertikálně. Příběh se zrodil v hlavách mistrů, kteří stáli za hrou Zaklínač 3: Divoký hon, a rozhodně nebude černobílý. Od tohoto chystaného RPG, jež bude pohánět Unreal Engine 4, můžete očekávat spoustu rozvětvených rozhodnutí a morálních voleb, které budou mít za následek překvapivé dějové zvraty.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7, Windows 8, Windows 10

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.