Shadow Man

Shadow Man

Vydavatelé: Acclaim Entertainment
Žánry: Adventury
Příbuzné kategorie: Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

31. července 1999 - Nintendo 64
31. července 1999 - PC
30. září 1999 - PlayStation
30. listopadu 1999 - Dreamcast

Popis hry

Jmenuje se Michael LeRoi a před tím, než se stal Mužem Stínů, studoval literaturu. Tedy spíše nestudoval a místo toho pil a hrál. Tím začaly jeho problémy, které skončily smrtí jeho rodičů a malého bratra Luka rukou zabijáků, kteří chtěli zpět své peníze. Teď se s Maskou Stínů vsazenou do hrudi vydává...zobrazit více

Jmenuje se Michael LeRoi a před tím, než se stal Mužem Stínů, studoval literaturu. Tedy spíše nestudoval a místo toho pil a hrál. Tím začaly jeho problémy, které skončily smrtí jeho rodičů a malého bratra Luka rukou zabijáků, kteří chtěli zpět své peníze. Teď se s Maskou Stínů vsazenou do hrudi vydává do Říše mrtvých, aby zabránil pětici sériových vrahů a jejich vůdci rozpoutat Apokalypsu přivedením armády ohavných nestvůr do Říše živých. Akční adventura s velmi temnou atmosférou, ponurými lokacemi a hrůzu nahánějícím ozvučením. Pozitivní na hře je také její nelinearita, dlouhá hrací doba a systém postupného otevírání dalších úrovní hry.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista / 7
Procesor: Pentium 200 Mhz
Paměť: 32 MB RAM
Grafická karta: Direct3D compatible 3D accelerator card
DirectX: Verze 6.1
Pevný disk: 3 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible sound card
Dodatečné poznámky: Mask of Shadows Not Included

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.