Shadowbane

Shadowbane

Vydavatelé: Ubisoft North America
Vývojáři: Wolfpack Studios
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

25. března 2005 - Mac
25. března 2005 - PC DOS

Popis hry

Shadowbane: Throne of Oblivion je datadisk k populárnímu MMORPG Shadowbane, který současným hráčům nabídne prvky, po nichž dlouhé měsíce doslova volali. K dispozici je tak možnost vybudovat svoji vlastní říši, ale chybět nebude ani zbrusu nová rasa Vampír, nové třídy (Nightstalker, Necromancer) i disciplíny...zobrazit více

Shadowbane: Throne of Oblivion je datadisk k populárnímu MMORPG Shadowbane, který současným hráčům nabídne prvky, po nichž dlouhé měsíce doslova volali. K dispozici je tak možnost vybudovat svoji vlastní říši, ale chybět nebude ani zbrusu nová rasa Vampír, nové třídy (Nightstalker, Necromancer) i disciplíny a chybět nebude ani mírné grafické vylepšení celé hry společně s novými questy, předměty a zbraněmi. Zřejmě nejvýznamnějším novým prvkem je přidání nové hratelné rasy Vampír. Ta se vyskytuje pouze v několika MMORPG titulech a hráči o ni mají eminentní zájem. Důvodem je zejména sestava unikátních schopností a dovedností, kterými vampíři disponují, zcela odlišný vzhled a neobvyklé možnosti co se týče povoleného chování vůči ostatním rasám.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.