SHENZHEN I/O

SHENZHEN I/O

Vydavatelé: Zachtronics
Vývojáři: Zachtronics
Žánry: Indie, Simulátory, Puzzle
Příbuzné kategorie: Indie hry, Závodní hry, Simulátory, Logické hry

Datum vydání zobrazit vše

17. listopadu 2016 - PC
17. listopadu 2016 - Linux
17. listopadu 2016 - Mac

Popis hry

SHENZHEN I/O je hodně netradiční a chytlavá hra, ve které jste postaven do role čínského inženýra, který má za úkol navrhovat, programovat a sestavovat z nejrůznějších vhodně zvolených součástek, funkční obvody a systémy pro nejrůznější udělátka, které poté čínská fabrika v obrovských seriích produkuje...zobrazit více

SHENZHEN I/O je hodně netradiční a chytlavá hra, ve které jste postaven do role čínského inženýra, který má za úkol navrhovat, programovat a sestavovat z nejrůznějších vhodně zvolených součástek, funkční obvody a systémy pro nejrůznější udělátka, které poté čínská fabrika v obrovských seriích produkuje a zaplavuje zahraniční trhy. Používané součástky jsou reálné a hratetelnost se blíží spíše realitě a tak se s vámi hra také nebude mazlit a se vším se třeba seznamovat, testovat a zkoušet. Nicméně během hraní pomalu nabudete reálný pocit, že možná nakonec tratíte čas a budete mít chuť si zajít do blízkého elektra pro pájku a pár součástek :)

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows Vista / 7 / 8 / 10
Procesor: 2.0 GHz
Paměť: 4 GB RAM
DirectX: Verze 10
Pevný disk: 450 MB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.