Shift Quantum

Žánry: Indie
Příbuzné kategorie: Indie hry

Datum vydání zobrazit vše

během 2018 - PC

Popis hryAxon Vertigo, přední světová autorita a nejdůvěryhodnější přítel v oblasti programování mozku za účelem životní spokojenosti, slibuje, že poskytne lepší kvalitu života všem osobám s programem Shift Quantum.


Po...zobrazit víceAxon Vertigo, přední světová autorita a nejdůvěryhodnější přítel v oblasti programování mozku za účelem životní spokojenosti, slibuje, že poskytne lepší kvalitu života všem osobám s programem Shift Quantum.


Po připojení se do této akční logické plošinovky ve stylu cyber-noir, budete mít za úkol řešit hádanky a vytvářet „negativní“ prostor tím, že převrátíte svět a přeměníte bariéry na únikové cesty.


Přeměnte svět, zakřivte realitu, ohněte svou mysl, abyste odhalili tajemství a vyřešte každou úroveň... ale buďte připraveni na to, že potrápí vaše mozkové závity.
 
Využijte všech speciálních herních bloků, abyste zdolali překážky a našli štěstí, které jste hledali a které vám sliboval Axon Vertigo.

Vyzkoušejte Editor úrovní Axon Vertigo pro program Shift Quantum, vytvořte si vlastní úrovně a sdílejte je s komunitou, aby si je mohli zahrát, ohodnotit a doporučit.
Nebojte se výzev, překonejte své limity. 
HERNÍ FUNKCE:

Stylový černobílý herní svět v cerebrální kybernetické realitě
8 nových a jedinečných herních prvků, které spojují řešení hádanek s akčními mechanikami a nutí vás přemýšlet
Zcela nový příběh založený na tajemné postavě řízené AI
Režim pro jednoho hráče obsahuje více než 100 jedinečných úrovní, které otestují vaše schopnosti jako nikdy předtím.
Snadno ovladatelný, multiplatformový editor úrovní, který vám umožní vytvářet vlastní úrovně a sdílet je s ostatními hráči
Soutěžte ve vytváření úrovní, ve výzvách týkajících se časového ukončení úrovně, a nezapomeňte na týdenní hlasování o nejlepší úroveň a její předvedení.
Možnost sdílení a hraní úrovní z jiných platforem (Xbox One, Playstation 4 a Switch)
Podpora ovladačů a klávesnice
Podpora formátu „big picture”.
Ohromující kybernetický soundtrack k Shift Quantum vytvořili Volkor X a Simon Felix.

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Ohodnoť jako jeden z prvních
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
0
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
n/a 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.