Shining Resonance Refrain

Vývojáři: Media.Vision
Žánry: Role-playing (RPG)
Příbuzné kategorie: RPG (Role-playing strategie)

Datum vydání zobrazit vše

29. března 2018 - PlayStation 4

Popis hry

POZOR! Hra Shining Resonance Refrain bude na Steamu odemknutá 10.07.2018 (den vydání hry), ale klíče posíláme hned po potvrzení přijetí platby.
 
 
 
Osvoboďte v sobě duši draka již toto léto se Shining Resonance Refrain!...zobrazit více

POZOR! Hra Shining Resonance Refrain bude na Steamu odemknutá 10.07.2018 (den vydání hry), ale klíče posíláme hned po potvrzení přijetí platby.
 
 
 
Osvoboďte v sobě duši draka již toto léto se Shining Resonance Refrain! Shining Resonance Refrain vypráví příběh statečného hrdiny jménem Yuma a jeho přátel na jejich cestě za osvobozením království.
 
Vylepšená verze s novým Refrain módem
Shining Resonance Refrain představuje vylepšenou verzi originální hry Shining Resonance, který vyšla pouze v Japonsku. Shining Resonance Refrain nabídne kromě všech vydaných DLC také nový mód Refrain, který odemkne dvě nové postavy - Imperial Princess Excella a Dragonslayer Jinas. Ale ponechte si je až pro další hru, abyste se vyhnuli spoilerům!

Příběh
Yuma v sobě ukrývá duši zářícího draka a uvolněním mocné síly spočívající v jeho meči je schopen proměnit se v toto hrozivé starověké zvíře. Draci, o kterých se dlouho myslelo, že již vyhynuli, činí z Yumy cíl pro Říši, která Yumu zajme, aby ho využila proti království Astoria. Sonia, princezna z Astorie, se vydává na záchrannou misi společně s ostatními z kultu Dragoneers. Yuma, který se dozvídá o kritické situaci, která panuje v Astorii, se rozhodne pomoci. Bude mít obvykle bázlivý Yuma dostatek odvahy čelit nezměrné síle, která se v něm ukrývá?
 
 
 
© SEGA. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners. ©2018 Valve Corporation. Steam and the Steam logo are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation in the U.S. and/or other countries. The ESRB rating icons are registered trademarks of the Entertainment Software Association.
 

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.