Shock Tactics

Shock Tactics

Vydavatelé: EuroVideo Medien
Vývojáři: Point Blank Games
Žánry: Strategické, Role-playing (RPG), Tahové strategie

Datum vydání zobrazit vše

11. dubna 2017 - PC

Popis hry

Shock Tactics spojuje RTS prvky budování základen s tahovou taktickou akcí ve stylu Xcomu. Prozkoumávání planet i náhodně generovaný svět zaručují znovuhratelnost, každé dobrodružství bude jedinečné.Během cest se budeme muset vypořádat s nepřáteli, jako jsou piráti, mimozemští vetřelci a vojáci tzv....zobrazit více

Shock Tactics spojuje RTS prvky budování základen s tahovou taktickou akcí ve stylu Xcomu. Prozkoumávání planet i náhodně generovaný svět zaručují znovuhratelnost, každé dobrodružství bude jedinečné.Během cest se budeme muset vypořádat s nepřáteli, jako jsou piráti, mimozemští vetřelci a vojáci tzv. „Imperial Consortium“. Nepřátelé by měli být inteligentní a na každého bychom si měli vytvořit jinou taktiku boje. Naším cílem je stavění základen, kopání zákopů a získávání nových mimozemských technologií, díky kterým si budeme vylepšovat nejen naše zbraně a brnění, ale i vybudované základny. Vylepšovat si budeme také své žoldáky a jejich dovednosti.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7, 8, 10 (64-bit)
Procesor: Q9650 / AMD Phenom II X4 940
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: GTX660 / Radeon 7870 / 2GB
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 15 GB volného místa

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.