Sid Meier's Civilization IV

Sid Meier's Civilization IV

Vývojáři: Firaxis Games
Žánry: Tahové strategie
Příbuzné kategorie: Strategické hry

Datum vydání zobrazit vše

25. října 2005 - PC
30. června 2006 - Mac

Popis hry

Se šesti milióny prodaných kopií a mimořádně pozitivním ohlasem jak u hráčů, tak i u herních recenzentů, je Sid Meiers Civilization považována za jednu z největších herních sérií všech dob. V...zobrazit více

Se šesti milióny prodaných kopií a mimořádně pozitivním ohlasem jak u hráčů, tak i u herních recenzentů, je Sid Meiers Civilization považována za jednu z největších herních sérií všech dob. V jejím čtvrtém pokračování se Sidu Meirovi a týmu Firaxis Games podařilo posunout už tak zábavnou a návykovou hru na další úroveň a to tak, že do ní zakomponovali nové způsoby hry (a výhry), nové nástroje ke správě a rozšiřovaní civilizace, jednoduché nástroje na vytváření modifikací a také intenzivní multiplayerové režimy. Civilization IV ožije v krásně detailním, živoucím 3D světě, jenž dosud nemá obdoby, a zážitek ze hry se tak posune na novou úroveň. Civilization IV byla oceněna jako jedna z nejlepších her roku 2005, a tak by ji žádný hráče neměl minout.

U Mac verze již není online multiplayer podporován!

© 2007-2013 Take-Two Interactive Software a jeho pobočky. Vyrobeno společností Firaxis Games. Sid Meiers Civilization IV, Civilization, 2K Games, Firaxis Games, Take-Two Interactive Software a jejich výhradní loga jsou ochrannými známkami a/nebo registrovanými ochrannými známkami Take-Two Interactive Software, Inc. Ikony věkového hodnocení jsou ochrannými známkami Entertainment Software Association. Všechna práva vyhrazena.

Use of this product requires agreement to the following third party end user license agreement:  http://www.take2games.com/eula/

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.