Silent Hill 2

Silent Hill 2

Vydavatelé: Konami
Žánry: Puzzle, Adventury
Příbuzné kategorie: Logické hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

24. září 2001 - PlayStation 2
20. prosince 2001 - Xbox
2. prosince 2002 - PC

Popis hry

V mých neklidných snech vidím to město. Silent Hill. Slibil si mi, že mne sem ještě někdy vezmeš, ale nikdy jsi to neudělal. Tak tu jsem sama. Na našem 'speciálním místě'... Čekám tu na tebe... Těmyto slovy začíná dopis, který odbrží hlavní hrdina hry James Sunderland od své ženy Mary. Háček je v tom,...zobrazit více

V mých neklidných snech vidím to město. Silent Hill. Slibil si mi, že mne sem ještě někdy vezmeš, ale nikdy jsi to neudělal. Tak tu jsem sama. Na našem 'speciálním místě'... Čekám tu na tebe... Těmyto slovy začíná dopis, který odbrží hlavní hrdina hry James Sunderland od své ženy Mary. Háček je v tom, že už jsou to tři roky co Mary zemřela. Na popud toho se James vydává do SIlent Hillu, aby zjistil jak je to vše vůbec možné. A jak to tak bývá. Nic není tak, jak se na první pohled zdá.

zdroj: PanBrambůrek

Podpořte CSHDD koupí kterékoliv hry na

Pokud si chcete zaspinit spodni pradlo, doporucuji si zahrat tuto hru. Asi tak co by mohlo byt obcas otravne, je movement kamery!
25.04.2017
Šumění rádia a pyramid head dokáže nahnat strach dodnes, horrorovka od který sem se nejednou bál večer vstát a jít na záchod...jediný co občas naštvalo byla mizerna kamerq
13.04.2017
Ulice ve hře jsou pojmenovány podle hororových legend.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.