Silent Hill Homecoming

Silent Hill Homecoming

Vývojáři: Double Helix Games

Datum vydání zobrazit vše

30. září 2008 - PlayStation 3
30. září 2008 - Xbox 360
6. listopadu 2008 - PC

Popis hry

Silent Hill: Homecoming je nejnovějším titulem ze série Silent Hill. Příběh sleduje Alexe Shepherda, který se vrací domů do Shepherd’s Glen, aby vyšetřil náhlé zmizení svého bratra. Pátrání ho zavede ze Shepherd’s Glen až do mlžných ulic Silent Hill, přičemž se střetne s nejděsivějšími nočními můrami....zobrazit více

Silent Hill: Homecoming je nejnovějším titulem ze série Silent Hill. Příběh sleduje Alexe Shepherda, který se vrací domů do Shepherd’s Glen, aby vyšetřil náhlé zmizení svého bratra. Pátrání ho zavede ze Shepherd’s Glen až do mlžných ulic Silent Hill, přičemž se střetne s nejděsivějšími nočními můrami. Pokusí se odhalit tajemství, které stojí za zmizením jeho bratra a otce, a přitom si zachovat zdravý rozum. Nebude to lehký úkol, zvláště když zlo číhá v jeho vlastní krvi.

Vstupte do další kapitoly Silent Hill, ve které se ponoříte ještě hlouběji do historie zmučeného města a možná poznáte zlo, jež obklopuje jezero Toluca.
Díky grafice nové generace jsou děsivé stíny i temná mlha ještě skutečnější a působivější než kdy dřív.

Přežijte všechny nástrahy obyvatel Silent Hill – zbrusu nový bojový systém vám dává širokou paletu útoků i obranných pozic.
Vyřešte zrádné a smrtonosné záhady Silent Hill a objevte jeho nejtemnější tajemství.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP / Vista
Processor: Dual core CPU such as Intel Core 2 Duo E6400 or AMD Athlon 64 X2 4200+
Memory: 1 GB (XP) or 2 GB (Vista)
Graphics: DirectX 9.0c compliant video card such as ATI Radeon HD-series graphics card (minimum 256 MB) or NVIDIA GeForce 7800-series graphics card (minimum 256 MB)
Sound:DirectX®: 9.0c compatible sound card
Hard Drive: 10 GB Free space
Controller Support:Mouse, Keyboard, Xbox 360 controller

Aktuální cena

Pohode hra. Na pc som si ju uzil. Hru som hraval ked mal slabsi pocitac a uzil som si ju.
16.10.2017
Prvního Silent Hilla jsem hrál na PSone ještě na prvním stupni na základce a bál jsem se každého kroku, který jsem udělal. I Homecoming jakožto první a zatím jediný Silent Hill na PC má solidní hororovou atmosféru. Nepřátel ve hře sice moc nepotkáte, ale když už se s nimi setkáte, tak to stojí za to. Hra má slušnou atmosféru a neustále vás nutí se na místě zbytečně neloudat. Dávám ****
11.07.2017
Silent Hill: Homecoming je první a k roku 2017 zatím i jediný díl z celé SH série, který se představil vedle konzolí i na PC. Bez zajímavosti nezůstává ani fakt, že hned několik prvků této hry bylo použito do druhého filmového Silent Hillu.
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.