Skylanders: Trap Team

Skylanders: Trap Team

Vydavatelé: Activision
Žánry: Plošinovky
Příbuzné kategorie: Skákačky a plošinovky, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

5. října 2014 - iOS
5. října 2014 - Wii U
5. října 2014 - Wii
5. října 2014 - Android
5. října 2014 - PlayStation 4
5. října 2014 - Nintendo 3DS
5. října 2014 - PlayStation 3
5. října 2014 - Xbox 360
5. října 2014 - Xbox One

Popis hry

Skylanders jsou opět zde a opět přinášejí revoluční novinku. Zatímco v dřívějších Skylanders hrách hráči využívali fyzické hračky (figurky), které pomocí portálu přenášely do hry, Skylanders Trap Team doplňuje hru o opačný princip, ve kterém jsou postavy ze hry přenášeny do hračky "pasti" ve skutečném...zobrazit více

Skylanders jsou opět zde a opět přinášejí revoluční novinku. Zatímco v dřívějších Skylanders hrách hráči využívali fyzické hračky (figurky), které pomocí portálu přenášely do hry, Skylanders Trap Team doplňuje hru o opačný princip, ve kterém jsou postavy ze hry přenášeny do hračky "pasti" ve skutečném světě.

Ve Skylanders Trap Team pokračuje Kaos ve svém plánu na ovládnutí světa Skylands. Odhalil polohu legendárního vězení Cloudcracker - pevnosti zbudované z magické hmoty Traptanium, ve které jsou uvězněni ti nejstrašnější záporňáci. V touze po nejmocnější armádě Kaos tuto pevnost zničí, čímž vypustí do světa její obyvatele a také krystaly Traptania, které fungují jako pasti. Hrdinové Portal Masters musí pochytat uprchlé vězně do Trataniových pastí a porazit Kaose než bude pozdě!

Skylanders Trap Team přináší novinku, díky níž mohou hráči uvěznit padouchy a pak s nimi bojovat na straně dobra. Traptaniové pasti jsou novým typem hračky, kterou lze umístit k portálu, lapit do nich padouchy a magicky je tak přenést ze hry.

Starter pack obsahuje:
hru Skylanders Trap Team
portál s vězením
2 figurky Skylanderů (Food Fight a Snap Shot) a 2 kartičky
2 pasti (water a life)
2 aršíky se nálepkami a kódy
plakát s přehledem postaviček
stojánek na pasti

Hlavní rysy :

Oživlé hračky - Skylanders opět přináší nečekanou herní inovaci, když pomocí Traptaniového portálu mohou hráči slyšet, jak jsou chycené postavy přeneseny do skutečného světa. Hračka se také synchronně rozzáří, když postavy promlouvají, což ještě umocní výsledný dojem. Vzniká tak iluze, jako by se padouch snažil z pasti uniknout.
Dva způsoby hraní - v Trap Team můžete hrát buď za Skylandery, nebo za jejich nejzarytější nepřátele, a využít jejich schopnosti ve prospěch dobra. Je na vás, abyste dokázali padouchy chytit do pastí, přenést je do skutečného světa a pak je vrátit do hry na své straně.
Živelné pasti - pasti jsou ztvárněny tématicky k určitému živlu, takže je možné do nich chytat padouchy daného typu. S každou novou pastí si hráči rozšiřují možnosti o nové typy padouchů, které mohou chytit.
Noví hrdinové - ve hře se objevuje nová skupina postav zvaná Trap Masters, kteří pomocí svých mocných krystalických zbraní bojují proti těm nejhorším padouchům, jaké si lze představit.
Nové dobrodružství - Skylanders Trap Team představuje nový poutavý příběh plný nových postav, i oblíbených postav z předchozích dílů. Hra nabízí rozmanité a výpravné dobrodružství plné boje, rébusů, mini-her a aktivit, to vše zasazené do jedinečného prostředí Skylands.
Svět s tradicí - Skylanders Trap Team umožňuje hráčům využít celou kolekci 175 vytvořených postav z dřívějších verzí Skylanders SWAP Force, Skylanders Giants a Skylanders Spyro's Adventure.

Obrázky :

zdroj: xzone.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.