Slender: The Arrival

Slender: The Arrival

Vývojáři: Blue Isle Studios
Žánry: Indie, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Adventury, Hry pro dívky

Datum vydání zobrazit vše

26. března 2013 - Mac
26. března 2013 - PC
23. září 2014 - PlayStation 3
24. září 2014 - Xbox 360
24. března 2015 - PlayStation 4
25. března 2015 - Xbox One

Popis hry

Slender: The Arrival je hororová hra, která je postavena na původním nápadu hry Slender. Je rozhodně rozmanitější, děsivější a rozhodně sem skvěle zapadá nová propracovanější grafika a ucelenější příběh. Převtělíte se do postavy, která se jmenuje Lauren, která momentálně vyrazila na cestu za svojí kamarádkou...zobrazit více

Slender: The Arrival je hororová hra, která je postavena na původním nápadu hry Slender. Je rozhodně rozmanitější, děsivější a rozhodně sem skvěle zapadá nová propracovanější grafika a ucelenější příběh. Převtělíte se do postavy, která se jmenuje Lauren, která momentálně vyrazila na cestu za svojí kamarádkou jménem Kate. Cestou, kterou se vydala Lauren jet bohužel zablokoval strom, atak nezbývá Lauren nic jiného, než to, aby vylezla z auta a vydala se nebezpečnou cestou za kamarádkou pěšky. Mějte se na pozoru, protože děsivost této hry je opravdu na bláznivé úrovni.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Procesor: Dual core CPU @2GHz (Pentium D or better)
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: Intel HD 4000, GeForce 8800, ATI 1950 or better
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 2 GB volného místa
Zvuková karta: 100% DirectX 9.0c compatible audio device

Aktuální cena

Pokud hledáte pěknou hru ke zpestření večera o samotě, potom je Slender:The Arrival nejideálnější volbou. Skutečně intenzivní hororová záležitost, při které se bát prostě budete. Příběh mnoho času nezabere, o to více hrůzostrašných zážitků ale Slender disponuje. Tohle je přesně ten typ her, díky kterým jakýkoliv hororový film plní úlohu pěkné pohádky na dobrou noc. Dávám ***.
24.10.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.