Sniper Elite 4

Sniper Elite 4

Vývojáři: Rebellion
Žánry: FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

14. února 2017 - Xbox One
14. února 2017 - PC
14. února 2017 - PlayStation 4

Popis hry

Vítejte v Itálii roku 1943.
Sniper Elite 4 navazuje na události z předchozího dílu Sniper Elite 3 a vezme vás na nádherný italský poloostrov, na němž se nacházejí krásná středomořská městečka, obrovské nacistické budovy, rozsáhlé lesy a prastaré horské kláštery, vybudované po vzoru legendárního Monte...zobrazit více

Vítejte v Itálii roku 1943.
Sniper Elite 4 navazuje na události z předchozího dílu Sniper Elite 3 a vezme vás na nádherný italský poloostrov, na němž se nacházejí krásná středomořská městečka, obrovské nacistické budovy, rozsáhlé lesy a prastaré horské kláštery, vybudované po vzoru legendárního Monte Cassina.
Coby elitní sniper se zúčastníte různých misí, jenž se odehrávají na pozadí velkých historických událostí 2. světové války.
Hra je situována do prostředí slunné Itálie roku 1943, kdy v zemi panuje fašistický režim. Ujmete se role sniperského veterána Karla Fairburna a vaším úkolem je, připojit se a podpořit místní odboj a tím se podílet na svržení režimu.
Vaše mise má nejvyšší prioritu a tak si nemůžete dovolit chybovat, neboť by tím by byl ohrožen další válečný vývoj. Operace Overlord by skončila, Den D by nikdy nenastal a naděje na vítězství a porážku fašismu v Evropě by zmizela v propadlišti dějin.
Zapojte se do masivní kampaně pro1 až 2 hráče, kterou si můžete zahrát v oblíbeném kooperativním módu. Nebude chybět ani multiplayer, v němž se budete moci navzájem postřílet s přáteli, či ostatními hráči přes internet. Díky tomu nabízí Sniper Elite 4 dosud nejvíce obsahu ze všech dílů série a vy předvedete vaše sniperské ambice.
Tento čtvrtý díl série Sniper Elite kombinuje realistickou balistiku s plíživou akcí ze třetí osoby a přinese dosud nejrozmanitější prostředí této série.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10
Procesor: Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalent
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

Aktuální cena

Velmi dobrá taktická stealth akce, která mohla být skvělá, nebýt zásadních problémů s umělou inteligencí. Shovívavějším hráčům ale i přesto nabídne příjemnou porci kvalitní zábavy, výbornou atmosféru a požitkářské odstřelování.
25.04.2017
Chtěl bych někdy zkusit tuto hru :D
16.04.2017
Nové sniper elite 3 nás přinese do nádherné Itálie kdy můžeme zase vidět legendární slowmotion když někoho střelíme do koulí a myslím že stojí za zahrání pořád jsou tam bagy
15.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.