Sniper Elite III

Sniper Elite III

Vývojáři: Rebellion Developments
Žánry: FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

27. června 2014 - PlayStation 3
27. června 2014 - Xbox One
27. června 2014 - PlayStation 4
1. července 2014 - PC
1. července 2014 - Xbox 360

Popis hry

Nejnovější díl v sérii Sniper Elite-Sniper Elite 3 Vás vezme na nemilosrdný ale exotický terén v severní Africe během 2. světové války v boji proti novému smrtícímu nepříteli.
Vybaveni Tiger tanky a nejnovějším arzenálem zbraní jsou neslavný němečtí Afrika Korps v přesile jak po stránce počtu, tak po...zobrazit více

Nejnovější díl v sérii Sniper Elite-Sniper Elite 3 Vás vezme na nemilosrdný ale exotický terén v severní Africe během 2. světové války v boji proti novému smrtícímu nepříteli.
Vybaveni Tiger tanky a nejnovějším arzenálem zbraní jsou neslavný němečtí Afrika Korps v přesile jak po stránce počtu, tak po stránce válečné výbavy. Co je ještě horší, velitelství spojenců zjistilo, že Německo v Africe vyvíjí superzbraň, která má potenciál zničit naděje nejen v Africe, ale také v celé válce.
Tady to musí skončit. Vy jste bod zvratu. Neboť i jeden náboj dokáže změnit historii ...

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 (Service Pack 1) or Windows® 8 or Windows 8.1. Windows® XP is NOT supported.
Procesor: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® 8800 series / ATI Radeon™ HD 3870) or better
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 18 GB volného místa
Zvuková karta: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible sound card or better
Dodatečné poznámky: Windows® XP is NOT supported. Ensure graphics and audio drivers are up to date.

Aktuální cena

Hra na odreagování, která neurazí a pobaví. Navíc na ps+ za 170kč jasná volba.
27.04.2017
hra kde pužíváte náboje snad do tanku aby ste zabili človeka tím že mu prostřelíte koule . je pravda že je super rentgenové zobrazení zásahu a možnost zabít adolfa miliony zbusoby ale to je tak vše hra je spíš na pobavení než na hraní
16.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.