Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2

Sniper Elite: Nazi Zombie Army 2

Vývojáři: Rebellion Developments
Žánry: FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

31. října 2013 - PC

Popis hry

Samostatně hratelným rozšířením základní hry Sniper Elite V2 a současně pokračováním poměrně úspěšného stand alone disku Sniper Elite: Nazi Zombie Army. Mimo singleplayer kampaně je hra postavena především na kooperativním režimu pro 4 hráče s řadou nových map a nepřátel, ale především s hutnou atmosférou...zobrazit více

Samostatně hratelným rozšířením základní hry Sniper Elite V2 a současně pokračováním poměrně úspěšného stand alone disku Sniper Elite: Nazi Zombie Army. Mimo singleplayer kampaně je hra postavena především na kooperativním režimu pro 4 hráče s řadou nových map a nepřátel, ale především s hutnou atmosférou válečné vřavy, okultních sil a rozkládajících se zombií.
Pozadí hry navazuje na události svého předchůdce a znovu nás přivádí do Berlína těsně před koncem 2. světové války. Ulice města se znovu plní nemrtvými přisluhovači hitlerovského režimu. Tlející vojáci, ohlodaní kostlivci a zombie, oživení okultními silami a připravení zvítězit pro svého vůdce se šíří jako mor. Odstřelovač Karl Fairburne se vrací i se svými společníky, ruským vojákem, německým důstojníkem a vědeckým pracovníkem, aby definitivně zastavili zkázu, která hrozí zaplavit svět.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 or Windows® 8. Windows® XP is NOT supported.
Procesor: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® 8800 series / ATI Radeon™ HD 3870) or better
DirectX: Verze 11
Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
Pevný disk: 6 GB volného místa
Zvuková karta: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible sound card or better

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.