Sniper Elite

Sniper Elite

Vydavatelé: MC2 France
Vývojáři: Rebellion Developments
Žánry: FPS, Taktické strategie

Datum vydání zobrazit vše

30. září 2005 - Xbox
30. září 2005 - PC

Popis hry

Hráč přebírá roli německého vojáka Petera Mauera, který výměnou za azyl v USA plní tajné mise pro americkou tajnou službu OSS (předchůdce FBI). Hra se odehrává na konci války, konkrétně na jaře 1945 ve válkou poničeném Berlíne a jeho okolí. Co se týče koncepce hry a ovládání, tak jde o klasickou akční...zobrazit více

Hráč přebírá roli německého vojáka Petera Mauera, který výměnou za azyl v USA plní tajné mise pro americkou tajnou službu OSS (předchůdce FBI). Hra se odehrává na konci války, konkrétně na jaře 1945 ve válkou poničeném Berlíne a jeho okolí. Co se týče koncepce hry a ovládání, tak jde o klasickou akční hru s možností volby mezi third a first person perspektivou, což je zárukou maximálního realismu. Zejména ve chvílích, kdy hráč plní své sniperské povinnosti. K dispozici je mohutná singleplayerová kampaň s barvitou náplní, která navíc dává hráči možnost plnit úkoly svým vlastním způsobem. Díky tomu hra nabízí i poměrně slušnou míru hratelnosti.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP / Vista
Procesor: 1 GHz Pentium nebo podobný
Paměť: 256 MB RAM
Grafická karta: GeForce2 s pamětí 32 MB nebo podobná
DirectX®: DirectX 9.0c
Pevný disk: 4 GB volného místa
Zvuková karta: kompatibilní s Windows

Aktuální cena

Lol, předchůdce masivní legendy. Počkat, vlastně toto by měla být nedoceněná legenda, ale ujde!
24.04.2017
První díl ještě stál za to a nebyl to jen pouhopouhý simulátor střílení nácků do gulí.
24.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.