Sonic & All-Stars Racing Transformed

Sonic & All-Stars Racing Transformed

Vydavatelé: Sega
Vývojáři: Sumo Digital
Žánry: Závodní
Příbuzné kategorie: Sportovní hry, Závodní hry, Hry pro kluky

Datum vydání zobrazit vše

16. listopadu 2012 - Xbox 360
16. listopadu 2012 - PlayStation 3
18. listopadu 2012 - Wii U
7. prosince 2012 - PlayStation Vita
31. ledna 2013 - PC
8. února 2013 - Nintendo 3DS

Popis hry

Znovuzrození arkádových závodů. Sonic a jeho přátelé se opět řadí na startovní čáru, aby se střetli v tom nejúžasnějším ze všech závodů. Nasedněte do neuvěřitelných vozidel měnících se za jízdy z aut na čluny a ze člunů na letadla a vydejte se v nich vstříc vítězství na souši, na vodě i ve vzduchu. Staňte...zobrazit více

Znovuzrození arkádových závodů. Sonic a jeho přátelé se opět řadí na startovní čáru, aby se střetli v tom nejúžasnějším ze všech závodů. Nasedněte do neuvěřitelných vozidel měnících se za jízdy z aut na čluny a ze člunů na letadla a vydejte se v nich vstříc vítězství na souši, na vodě i ve vzduchu. Staňte se špičkovými závodníky, smykujte, řezejte zatáčky a své soupeře předjíždějte, nebo ve vhodnou chvíli použijte svou skrytou sílu a zajistěte si tak pro sebe vítězství. Pozor si musíte dávat nejenom na své protivníky, ale také na trať, která se vám pod koly rozpadá, na řeky, které pod vámi vysychají, na z ničeho nic se objevující cesty, kterým se váš vůz bude přizpůsobovat.

Objevujte nové cesty a zkratky, zažijte si jednotlivé tratě a v adrenalinovém závěru projeďte cílovou páskou jako první – závodění už nikdy nebude jako dřív.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Processor: 2GHz Intel Core 2 Duo or equivalent
Memory: 1GB Ram (Windows XP), 2GB Ram (Windows Vista, Windows 7, Windows 8)
Graphics: 256MB with Shader Model 3.0 support
DirectX®: 9.0c
Hard Drive: 6.7GB free hard drive space
Sound: DirectX 9 Compatible

Aktuální cena

Je to blbost, ale dobrá blbost, která vám dokáže ukrátit hned několik týdnů života :) Super jsou transformace vozítek přímo během závodu a tím i vlastně okamžitá změna herního stylu (auto, loďka a letadlo). Kampaň vydrží na dlouho, splitscreen záleží na schopnostech zúčastněných jedinců. Ale jinak je to děsná (dobrá) blbost :)
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Uživatelské skóre 79%
Moje hodnocení
Hodnocení úživatelů
všechna hodnocení
3
Fanbase
všichni fanoušci
0
Hodnocení kritiků
79 100
Screenshoty ze hry
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.