Space Engineers

Space Engineers

Vývojáři: Keen Software House
Žánry: Indie, FPS, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

23. října 2013 - PC

Popis hry

Nezávislé studio Keen Software House, autoři úspěšného titulu Miner Wars 2081, oznámili novou sandboxovou hru, která se bude odehrávat opět v prostředí vesmíru a je o návrhu, konstrukci a údržbě vesmírných objektů. Hráči staví vesmírné lodě a stanice rozličných velikostí a účelu (civilní i vojenské),...zobrazit více

Nezávislé studio Keen Software House, autoři úspěšného titulu Miner Wars 2081, oznámili novou sandboxovou hru, která se bude odehrávat opět v prostředí vesmíru a je o návrhu, konstrukci a údržbě vesmírných objektů. Hráči staví vesmírné lodě a stanice rozličných velikostí a účelu (civilní i vojenské), pilotují lodě a těží na asteroidech. Space Engineers používá realistický volumetrický (objemový) fyzikální engine: všechny objekty mohou být smontovány, rozebrány, poškozeny nebo zničeny.
Space Engineers je sandbox hra o návrhu, konstrukci a údržbě vesmírných objektů. Hráči staví vesmírné lodě a stanice rozličných velikostí a účelu (civilní i vojenské), pilotují lodě a těží na asteroidech. Space Engineers používá realistický volumetrický (objemový) fyzikální engine: všechny objekty mohou být smontovány, rozebrány, poškozeny nebo zničeny.
Space Engineers je inspirován realitou a tím jak věci fungují. Představte si současnou NASA technologii extrapolovanou 60 let do budoucnosti. Space Engineers je hra, která se snaží držet fyzikálnich zakonistostí a nebyly do ní implementovány technologie, které by byly v blízké budoucnosti nerealizovatelné.
Jedná se o hru s předběžným přístupem. Získejte okamžitý přístup a začněte hrát. Zapojíte se do této hry již během jejího vývoje.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Microsoft Windows 7 (latest SP) 64-bit
Procesor: Intel 7th generation or higher
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: Geforce 4xx or higher / ATI HD 5xxx or higher, Rx 2xx or higher
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 10 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX® compatible on-board
Dodatečné poznámky: NOTE: The minimum requirements are sufficient to run the game but without planetary features.

Aktuální cena

Zajímavá hříčka, která na nějakou dobu zabaví, ale osobně mám rád hry, pokud by byly v tomto žánru, tak asi Space Engine.. A ještě k tomu je F2P
03.06.2017
Projekt do kterého je dobré zainvestovat. Mnoho možností co dělat, že nevíte čím začít. Jediná chyba je, že když nemáte kamáráda se kterým by jste si to zahráli a tudíž pro vás multiplayer nemá moc cenu, protože v jednom to není moc zábavné. Jinak hra je to opravdu dobrá, můžu doporučit.
25.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.