Space Pirates and Zombies

Space Pirates and Zombies

Vydavatelé: Minmax Games
Vývojáři: Minmax Games
Žánry: Indie, Arkády, Adventury
Příbuzné kategorie: Indie hry, Hry pro dívky, Arkádové hry, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

15. srpna 2011 - PC
12. července 2012 - Mac
18. září 2012 - Linux

Popis hry

Připravte se vesmírný dobrodruhu na dlouhou pouť galaxií. Space Pirates and Zombies není hra na pár hodin. Základní generovaná mapa má stovky hvězdných soustav. Vše je navíc okořeněno zajímavým mixem žánrů, který brilantně funguje a činí hru velmi komplexní. Neuvěřitelné je, že za vývojem hry stojí pouze...zobrazit více

Připravte se vesmírný dobrodruhu na dlouhou pouť galaxií. Space Pirates and Zombies není hra na pár hodin. Základní generovaná mapa má stovky hvězdných soustav. Vše je navíc okořeněno zajímavým mixem žánrů, který brilantně funguje a činí hru velmi komplexní. Neuvěřitelné je, že za vývojem hry stojí pouze dva lidé.

Jak už jsem naznačil výše, hra je kombinací několika herních žánrů. I když se zpočátku může jevit jako obyčejná střílečka, záhy zjistíte, že oplývá propracovanými RPG a strategickými prvky. Po chvíli se z jedné lodi vaše družina rozroste až na pět a vy jednotlivé letky, pro lepší efektivitu, budete muset řídit z taktického módu. Ten vypadá jako mapa v jednoduché strategické hře.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

OS: Windows 7/XP/Vista
Processor: 2.5 GHz Processor
Memory: 1 GB Available System Memory
Hard Disk Space: 250 MB Available HD Space
Video Card: 256MB 3D DirectX 9 Compatible video card
DirectX®: 9.0
Additional: OpenGL: 3.0

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.