Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line

Žánry: FPS

Datum vydání zobrazit vše

26. června 2012 - PC
29. června 2012 - Xbox 360
30. srpna 2012 - PlayStation 3
7. listopadu 2013 - Mac

Popis hry

Spec Ops: The Line se odehrává v srdci zničeného Dubaje. Kdysi v místě bohaté elity, ale nyní se stal Dubaj obětí série zkázonosných písečných bouří. Ultramoderní architektura leží napůl pohřbena pod tunami písku. A právě ten bude hrát významnou roli při bojových situacích během celé hry, ať už vám pomůže,...zobrazit více

Spec Ops: The Line se odehrává v srdci zničeného Dubaje. Kdysi v místě bohaté elity, ale nyní se stal Dubaj obětí série zkázonosných písečných bouří. Ultramoderní architektura leží napůl pohřbena pod tunami písku. A právě ten bude hrát významnou roli při bojových situacích během celé hry, ať už vám pomůže, nebo naopak přitíží.
Zatímco většina lidí prchla z téhle opuštěné pustiny, a to ještě předtím než se písečné bouře stihly kolem prohnat, tak plukovník americké armády John Konrad a jeho jednotka zůstala, aby chránila ty, kteří nemohou odejít. Neschopna kohokoliv zastihnout, poté co udeřila bouře, se americká armáda obávala o plukovníka a jeho tým. Pak ale přišel slabý signál, což byl impuls pro záchranné operace. Jako kapitán Martin Walker budete muset spolu se svým týmem Delta Force proniknout do zrádné oblasti a přivést Konrada zpět domů. Překročte linii, kde se smrt a povinnost stávají jedním. Je to konec vás i vašeho duševního zdraví – vaše služba je prakticky u konce a tohle poslední úkol co vám zbývá.
Co nás čeká?
Další ze série vojenských akcí.Role kapitána amerického týmu Delta Force na záchranné akci.Prvotřídní technika.Proměnlivé písečné město.

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Minimum
OS: Windows XP SP3
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2Ghz / AMD Athlon 64 X2 equivalent
Memory: 2 GB RAM
Hard Disk Space: 6 GB free
Video Card: NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600XT (256 MB memory)
DirectX®: 9.0
Sound: DirectX Compatible
Additional: Initial installation requires one-time internet connection for Steam authentication; software installations required (included with the game) include: STEAM Client, Microsoft Direct X, Visual C++ 2008 Redistributable, Visual C++ 2005 SP1 RedistributableCompatible

Aktuální cena

Multiplayer neřeším, ten byl v téhle hře od začátku zbytečný a všichni to věděli. Příběhová kampaň je co se do herních mechanik týká vcelku obyčejná střílečka z pohledu třetí osoby. Hratelnost oživuje všudypřítomný písek (zavalování nepřátel, vytváření oblačných krytů, písečné bouře). Co ale tuhle hru vyzvihuje z balastu šedého průměru je příběh samotný. Hra začíná obyčejně. Jednotka speciálů dorazila do pískem zavaleného Abu Dhabi a snaží se spojit s místním zblázněným velitelem, který si tu z toho udělal takový svůj malý ráj pro magory. Hra se ale začne záhy opírat o hráčovu morálku a ptá se ho, jak daleko je ochotný zajít, aby splnil svoji misi. A nutno říci, že se to té hře daří velmi povedeně (scéna s fosforem mluví za vše a o finále ani nemluvě). Hra má hned několik konců a chcete vidět každý, protože jsou všechny naprostá paráda.
21.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.