SpellForce 3

SpellForce 3

Vydavatelé: THQ Nordic
Vývojáři: Grimlore Games, THQ Nordic
Žánry: Strategické, Role-playing (RPG), Real Time strategie

Datum vydání zobrazit vše

během 2017 - PC

Popis hry

Legendární mix RTS/RPG SpellForce se vrací na naše počítačové obrazovky a můžete si být jisti, že to bude opět bomba. Je to již dlouhých deset let, kdy vyšel druhý díl této hry. Zase se dočkáme mixu strategie a RPG, které z této hry udělalo fenomén. Nový díl SpellForce 3 bude opět stát na tvorbě hlavního...zobrazit více

Legendární mix RTS/RPG SpellForce se vrací na naše počítačové obrazovky a můžete si být jisti, že to bude opět bomba. Je to již dlouhých deset let, kdy vyšel druhý díl této hry. Zase se dočkáme mixu strategie a RPG, které z této hry udělalo fenomén. Nový díl SpellForce 3 bude opět stát na tvorbě hlavního hrdiny, kterého si budete moci upravit dle svých představ. Od toho, jak má vypadat až po volbu zaměření a vlastností (válečník, lukostřelec nebo mág). Postupem času se bude váš hrdina zlepšovat a vylepšovat své vlastnosti nebo se učit něco nového. SpellForce bylo právě skvělé tím, že hráč řídil svého reka, ke kterému si dokázal vytvořit vztah, ale také musel budovat armádu a svou základnu. I v novém díle SpellForce 3 toto vše čeká na hráče.

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 7, 8, Windows 10 (64 bit)
Procesor: Intel Core 2 Duo @ 2Ghz / AMD Athlon 64 X2 equivalent
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: 1024 MB Direct3D 11 capable video card (GeForce GTX 470 or Radeon HD 5850)
DirectX: Verze 11
Pevný disk: 10 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX compatible Sound card
Dodatečné poznámky: These are preliminary system specs that can and will change!

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.