Spellforce: The Order of Dawn

Spellforce: The Order of Dawn

Žánry: Strategické, Role-playing (RPG), Real Time strategie

Datum vydání zobrazit vše

28. listopadu 2003 - PC

Popis hry

Spellforce: The Order of Dawn je kříženec 3D RTS a RPG zasazený do originálního fantasy prostředí, navíc disponující docela kvalitním příběhem. Hlavní roli v něm hraje 13 mágů, kteří ve své chamtivosti vyvolali během temného obřadu prastaré elementy, které zničili celou zemi a doslova ji rozervali na...zobrazit více

Spellforce: The Order of Dawn je kříženec 3D RTS a RPG zasazený do originálního fantasy prostředí, navíc disponující docela kvalitním příběhem. Hlavní roli v něm hraje 13 mágů, kteří ve své chamtivosti vyvolali během temného obřadu prastaré elementy, které zničili celou zemi a doslova ji rozervali na kusy. Z hlubin země se pak vyvalily armády kostlivců a jiných zrůd, aby zničili to co zůstalo. I v této těžké době se však našli hrdinové, kteří měli odvahu se katastrofě postavit. A právě role hned několika těchto chrabrých mužů a žen hráč převezme. Spellforce nabízí výběr ze 6 ras, které je možné křížit a sestavit tak svoji armádu například z orků i elfů zároveň. Protivníků je však ještě více. Proti hráči se totiž postaví více než 30 druhů nepřátel různě odporného vzhledu a vlastností. Spellforce obsahuje svět, který si žije po svém i bez zásahu hráče a velmi důležitou roli v něm hraje magie. Při všech těch inovacích, které hra nabízí je potěšitelné, že je k dispozici víceméně klasické schéma ovládání známé z ostatních RTS her. Vedle singleplayer kampaní je k dispozici i multiplayer přes LAN a internet.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.