Spider-Man: Friend or Foe

Spider-Man: Friend or Foe

Vydavatelé: Activision
Vývojáři: Beenox, Next level games, A2M
Žánry: Hack and slash, Plošinovky, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

2. října 2007 - PlayStation 2
2. října 2007 - Nintendo DS
2. října 2007 - PlayStation Portable
2. října 2007 - PC
2. října 2007 - Wii
2. října 2007 - Xbox 360

Popis hry

Hra je inspirovaná filmovou trilogií o Spidermanovi a také klasickými Spidermanovskými komiksy. Ve hře Spiderman: Friend or Foe budete muset porazit a následně spojit síly s filmovými postavami jako je Doc Ock, Zelený Goblin, Venom a Sandman a společnšě s nimi se vydat na cestu za vítězstvím nad celosvětovou...zobrazit více

Hra je inspirovaná filmovou trilogií o Spidermanovi a také klasickými Spidermanovskými komiksy. Ve hře Spiderman: Friend or Foe budete muset porazit a následně spojit síly s filmovými postavami jako je Doc Ock, Zelený Goblin, Venom a Sandman a společnšě s nimi se vydat na cestu za vítězstvím nad celosvětovou hrozbou.

Během originálního herního příběhu a akčních bitev budete ovládat Spidermana a jednoho parťáka z řad mnoha Super-hrdinů nebo Super-zlosynů. K dispozici budete mít unikátní komba a styly, ale také možnost přepínání mezi postavami, tak aby provedli týmové kombo a porazili nepřítele.
Hru lze hrát znovu a znovu, za klaďase,nebo záporáka. Budete prozkoumávat a objevovat skrytá místa a položky rozprostřené v celé hře, nebo se můžete pustit do mini-her.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.