Spintires

Spintires

Vydavatelé: Oovee Game Studios
Vývojáři: Oovee Game Studios
Žánry: Simulátory, Závodní, Adventury

Datum vydání zobrazit vše

13. června 2014 - PC

Popis hry

Spintires™ je simulátor terénních vozů ověnčený cenami Intel® a navržený tak, aby otestoval hráčovy řidičské schopnosti a vytrvalost.

Převezměte řízení velkých sovětských vozidel vhodných do každého...zobrazit více

Spintires™ je simulátor terénních vozů ověnčený cenami Intel® a navržený tak, aby otestoval hráčovy řidičské schopnosti a vytrvalost.

Převezměte řízení velkých sovětských vozidel vhodných do každého terénu a vydejte se drsnou krajinou. Navigovat vás bude jen mapa a kompas. Prozkoumejte úrovně a odhalujte části mapy, přičemž můžete objevit nová vozidla, čerpací stanice, garáže a pily.

Nakládejte klády pomocí jeřábu a pokuste se je doručit na místo určení. Snažte se své vozidlo nepoškodit a nevyčerpat před splněním úkolu veškeré palivo. Využívejte okolí ve svůj prospěch, občas se budete muset vyprostit z nelítostného terénu!

Krajina deformovatelná v reálném čase bude představovat výzvu i pro nejzkušenější terénní řidiče. Přijímáte tuto výzvu?

zdroj: xzone.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows XP, Windows Vista, Windows 7/8 or 10
Procesor: Intel® Pentium Dual Core 2.0GHz or equivalent
Paměť: 2 GB RAM
Grafická karta: NVIDIA GeForce 9600 GT or equivalent
DirectX: Verze 9.0c
Pevný disk: 1 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX® 9.0c Compatible
Dodatečné poznámky: Game is compatible with: Gamepad Microsoft Xbox 360 Controller for Windows. Confirmed Steering Wheel support for Logitech G25/G27 - Other models have not been tested; This game is 32-bit application

Aktuální cena

Simulátor projíždění bahnitých terénu. Velký výběr z aut + Steam workshop kde hráči vytvářejí další auta. Cílem hry je splnit všechny úkoly většinou dovést dříví. Na začátku je dobré si připravit nějakou strategii aby vám nedošel palivo a vy jste mohli v klidu splnit všechny úkoly
20.04.2017
Jeden z nejlepších simulátorů svého druhu, skvělé zpracování terénu (např. boření kol do bahna atd.). Workshop na steamu dává hře nové rozměry a spoustu zajímavých vozů a strojů. Jediný problém co jsme se hrou měl bylo to, že auto může jet tak max 30Km/h takže žádný moc velký závodění, ale chápu že ta hra na to není zaměřená. Demoliční model je takový průměrný, nijak moc zajímavý. Když to shrnu tak hru doporučuji pro fandy ruských kamionů a pořádného terénu.
20.04.2017
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.