Splatter Blood Red Edition

Splatter Blood Red Edition

Vydavatelé: Dreamworlds
Vývojáři: Dreamworlds
Žánry: Indie, FPS, Role-playing (RPG), Adventury

Datum vydání zobrazit vše

4. června 2014 - PC
2. června 2015 - Linux
2. června 2015 - Mac
2. června 2015 - SteamOS

Popis hry

Kompletně upravená a rozšířená verze původní top-down střílečky se zombie tematikou "Splatter: Just Harder Times" (2013). Hra vás přenese do role Maxe, jenž uprostřed zombie apokalypsy ve svém rodném městě bojuje o vlastní přežití. Příběh je proti původní verzi hry rozšířen, obsahuje 2 nové úrovně v...zobrazit více

Kompletně upravená a rozšířená verze původní top-down střílečky se zombie tematikou "Splatter: Just Harder Times" (2013). Hra vás přenese do role Maxe, jenž uprostřed zombie apokalypsy ve svém rodném městě bojuje o vlastní přežití. Příběh je proti původní verzi hry rozšířen, obsahuje 2 nové úrovně v kampani a postavy jsou plně dabované.Vývojáři částečně přepracovali i hratelnost, lépe vybalancovali jak zbraně, které je možné za nalezené peníze hutně upgradovat, tak i všechna monstra, zombie a bossy. Některé úpravy jsou viditelné i na první pohled, hra je plná lépe vypadajících oslňujících výbuchů a gore efektů. Nově jsou přítomny ukryté bonusy a power-upy a zajímavou možností je nastavení grafického efektu - film noir filtru, který hru vykresluje v černo-bílo-červené barvě. Znovu je přítomen i survival a deathmatch mód v lokálním multiplayeru pro 4 hráče.

zdroj: heureka.cz

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.