Star Wars: Dark Forces

Datum vydání zobrazit vše

1. června 1995 - PC DOS
1. června 1995 - Mac
31. ledna 1997 - PlayStation
16. září 2009 - PC
29. dubna 2010 - PlayStation Network

Popis hry

Pod rouškou tajemství vytváří ďábelské Impérium zkázonosnou armádu – pokud se jim to podaří, stane se tato armáda poslední částí arzenálu imperiálního teroru a nadvlády.

Vaše mise? Vstoupit do Divize tajných operací Povstalecké aliance, infiltrovat Impérium a poté se střetnout s každým vojákem i strojem,...zobrazit více

Pod rouškou tajemství vytváří ďábelské Impérium zkázonosnou armádu – pokud se jim to podaří, stane se tato armáda poslední částí arzenálu imperiálního teroru a nadvlády.

Vaše mise? Vstoupit do Divize tajných operací Povstalecké aliance, infiltrovat Impérium a poté se střetnout s každým vojákem i strojem, které dokáží imperiální síly nashromáždit. Hledejte v rozlehlé galaxii stopy a zaútočte na základny plné nepřátel v zoufalé snaze zastavit spuštění nové hrůzostrašné zbraně.

• Plně interaktivní prostředí – měnící se zdi i podlaha, pohyblivé plošiny a dopravníky nebo realistické efekty osvětlení a atmosféry.
• Pozemní souboje z pohledu první osoby. Použijte 10 zbraní v boji proti 20 druhům nepřátel.
• Zblízka a osobně prozkoumejte celý svět Star Wars.
• Stoupejte po lávkách, rozhlížejte se a střílejte nahoru i dolů, skákejte po římsách, broďte se odpadky.  

zdroj: heureka.cz

Minimální HW požadavky

Operační systém: Windows 2000, XP nebo Vista
Procesor: 486 nebo lepší
Paměť: 16 MB
Grafická karta: DirectX
DirectX®: DirectX 5.2
Pevný disk: 80 MB
Zvuková karta: 16bitová zvuková karta
Poznámka: Kvůli stáří tohoto titulu mohou uživatelé při používání současného hardwaru narazit na určité problémy. Pro více informací prosím navštivte naše fóra.

Aktuální cena

Tuto hru zatím nikdo neokomentoval - buď první!
Buď první kdo přidá k této hře zajímavost!
Tato stránka v rámci poskytování služeb využívá cookies. Nastavení používání a dostupnosti cookies můžete upravit v nastavení Vašeho prohlížeče. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.